Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Valve chce modów do Left 4 Dead 2 również na Xboksie

Strona głównaValve chce modów do Left 4 Dead 2 również na Xboksie
09.09.2009 13:40
Valve chce modów do Left 4 Dead 2 również na Xboksie
marcindmjqtx
marcindmjqtx
bDSbCHwC

Valve jak mało która firma zna wartość prężnego środowiska moderów, którzy swoją pracą potrafią nie tylko bardzo wydłużyć życie jakiejś gry, ale również zmienić ją w coś, co nie śniło się autorom. W przypadku Left 4 Dead gracze konsolowi byli pozbawieni możliwości eksperymentowania z dodatkami. Przy drugiej części gry sytuacja może się zmienić.

bDSbCHvV

OXM informuje, że firma bardzo chciałaby przenieść rozszerzenia stworzone za pomocą darmowego narzędzia na PC również na konsole. Jest tu jednak drobny haczyk. Znów mielibyśmy bowiem do czynienia z sytuacją, w której za te same dodatki, które na PC są darmowe, na 360 musielibyśmy płacić. Firma sama wybierałaby, które z nich warto udostępnić za pośrednictwem Xbox LIVE.

Musielibyśmy je filtrować, nie możemy dopuścić żadnych materiałów objętych naruszających czyjąś własność, więc będą one musiały przejść pewien proces. Ale mamy nadzieję, że być może uda się przenieść najpopularniejsze kampanie na 360. I wiecie, skoro byłyby one płatne, to może udałoby się przekazać pieniądze autorom. Myślę, że to byłaby świetna historia.Może i świetna, ale nakręcanie środowiska moderów za pieniądze graczy konsolowych wydaje mi się trochę nie fair. Oczywiście, jeśli cena będzie naprawdę niska, to nie będę miał z tym problemów, na pewno jednak nie mam zamiaru kupować takich dodatków za więcej niż powiedzmy 400 MSP.

PS Niżej znajdziecie kilka niepublikowanych jeszcze u nas filmików z ujawnionej niedawno kampanii Dark Carnival.

326928577453250602
bDSbCHwT