UFO porywa graczy w Fortnite!

UFO porywa graczy w Fortnite!
02.06.2021 15:44
Fortnite
Fortnite

Wszystko wskazuje na to, że 7 sezon Fortnite będzie nawiązywał do obcych cywilizacji. W sieci pojawiły się filmy, na których postacie graczy są porywane przez niezidentyfikowany obiekt latający. Jak będzie działać UFO?

UFO zawitało do Fortnite. W ramach promocji nadchodzącego siódmego sezonu, już teraz można spotkać w grze nietypową sytuację - gracze mogą zostać porwani przez UFO.

Kogo porywa UFO w Fortnite?

Cel porwania wybierany jest losowo. Może być to pojedynczy gracz, a może być to ich cała grupa. Na nagraniu widać co dzieje się z graczem porwanym przez latający spodek.

Jaki jest efekt porwania przez UFO?

Na podstawie nagrania widzimy, że porwany gracz zostaje przeniesiony w losowe miejsce na mapie, w niedalekiej odległości od miejsca porwania. Ponadto gracz otrzymuje pełen pancerz. Prawdopodobnie uleczone zostanie także jego zdrowie.

Nowy sezon Fortnite startuje 8 czerwca i dopiero wtedy będziemy mieli pełną jasność, co przyniosą ze sobą kosmici i jakie będą efekty ich działań. Póki co gracze mogą jednak okazyjnie nadziać się na spodek, który będzie próbował ich porwać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)