Ubisoft znów bawi się z graczami. Watch Dogs 3 w Londynie?

Ubisoft znów bawi się z graczami. Watch Dogs 3 w Londynie?15.02.2017 12:11
Ubisoft znów bawi się z graczami. Watch Dogs 3 w Londynie?
Maciej Kowalik

Ostatnia aktualizacja Watch Dogs 2 zmienia zakończenie gry.

Sprzedaż Watch Dogs 2 nie powalała, ale sequel zebrał lepsze noty od części pierwszej i naprawił wiele jej niedociągnięć. O to, czy seria będzie kontynuowana raczej nie powinniśmy się martwić. Nie w przypadku, gdy Ubi będzie potrzebować gry akcji, by przeplatać nią premiery Assassin's Creed, które chyba nie będzie już ukazywać się co roku. No i Yves Guillemot zdradził przecież ostatnio, że jego firma skupi się teraz na rozwijaniu już obecnych na rynku marek, a nie wprowadzaniu nowych.

Na plotkowanie o Watch Dogs 3 jest jeszcze pewnie za wcześnie, ale... Ubi samo zaczęło, dorzucając w aktualizacji gry nową scenkę na jej koniec. Konkretniej - rozmowę telefoniczną, która porusza temat komórek DedSecu, pojawiających się na całym świecie.

[WD2] Watch Dogs 2 - New Ending Cutscene

Niby bzdurka, ale społeczność graczy zwróciła uwagę na tytuł odtwarzanego pliku. Szybko okazało się, że są to współrzędne geograficzne Brixton Market w... Londynie.

325622456356648924

Póki co to tylko zgadywanie, ale Ubisoft lubi w ten sposób wodzić graczy za nos. Przecież nawet w samym Watch Dogs 2 mamy zwiastun potencjalnie nowej gry tego wydawcy.

Maciej Kowalik

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)