Ubisoft nie podniesie cen gier na PS5 i zapowiada kolejne wydarzenie internetowe

Ubisoft nie podniesie cen gier na PS5 i zapowiada kolejne wydarzenie internetowe

Ubisoft nie podniesie cen gier na PS5 i zapowiada kolejne wydarzenie internetowe
23.07.2020 14:19

Drożej nie będzie. Przynajmniej chwilowo.

Dosłownie kilka dni temu pisaliśmy, że ceny "NBA 2K21" na Playstation 5 i Xbox Series X będą wyższe niż na obecną generację konsol. Nowe informacje wskazują, jak wiele będzie zależało od wydawcy.

Przypomnijmy, amerykańskie ceny "NBA 2K21" na PS5 i XSX wyniosą 70 dolarów, czyli o 10 więcej niż poprzednie odsłony. Za europejskie wydanie zapłacimy o 5 euro więcej. W Polsce ten skok ma być najmniej odczuwalny – 10 zł.

Temat cen gier na nową generację pojawił się podczas spotkania Ubisoftu z inwestorami. Miało z niego wyniknąć, że za "Assassin's Creed Valhalla" oraz "Watch Dogs Legion" zapłacimy w dniu premiery tyle samo, ile za ich poprzednie odsłony.

Informację potwierdza m.in. Jason Schreier, dziennikarz Bloomberga i prawdopodobnie najlepiej poinformowany człowiek związany z branżą gier wideo.

Podczas spotkania z inwestorami padło pytanie o ceny tytułów, których Ubi jeszcze nie zaprezentowało. W odpowiedzi padło, że firma skupia się na najbliższych premierach.

Co z kolejnymi? Na to pytanie odpowiedź możemy poznać podczas kolejnego Ubisoft Forward, internetowego wydarzenia, które zostało potwierdzone również na wspomnianym spotkaniu z inwestorami.

Podczas poprzedniej edycji zobaczyliśmy m.in. obszerne fragmenty "Assassin's Creed Valhalla" oraz "Watch Dogs Legion", a także pierwszą zapowiedź "Far Cry 6".

Co Ubi pokaże we wrześniu? Być może fragment rozgrywki z ostatniego z wymienionych tytułów. Yves Guillemot, prezes spółki oraz Frédérick Duguet, odpowiedzialny za finanse wspominali o dwóch grach: "Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine" oraz "Gods and Monsters". Obie mają być na końcowych etapach produkcji

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)