Twórcy Simsów pracują nad nową marką

Strona głównaTwórcy Simsów pracują nad nową marką
26.08.2019 11:30
Twórcy Simsów pracują nad nową marką
Tatiana Kowalczyk
Tatiana Kowalczyk

Oferty pracy bywają zdradliwe.

O tym, że Maxis zajmuje się teraz tworzeniem zupełnie nowej marki, wiemy z oferty pracy na LinkedIn, którą zauważył PCGamer. W ogłoszeniu na stanowisko dyrektora kreatywnego czytamy:

Kandydat powinien mieć na koncie ukończone tytuły na PC i urządzenia mobilne. Ma mieć też świadomość obowiązujących wśród graczy trendów i rozumieć, co mogłoby przykuwać ich uwagę i wciągać. Jest to o tyle istotne, że w ogłoszeniu widzimy informację o stworzeniu gry jako „długotrwałej usługi” (long-term live service).

The Sims™ 4 Realm of Magic: Official Trailer

Nie wiemy jednak jeszcze, jakiego typu to będzie gra, bo nie ujawniono w ogłoszeniu nic na temat gatunku. Istnieje też możliwość, że Maxis szykuje tytuł na licencji, bo poszukiwany dyrektor ma mieć doświadczenie w pracy z potencjalnymi partnerami. Przy okazji to również pierwsza oficjalna wzmianka o tym, że firma posiada swój własny oddział w Austin, w Teksasie – Simsy powstają w słonecznej Kalifornii. Najnowszy dodatek, Kraina magii, został zapowiedziany kilka dni temu i ukaże się 10 września.

Tatiana Kowalczyk

Udostępnij:
Komentarze (0)