Twórcy Saints Row zapowiadają nową grę – Agents of Mayhem

Twórcy Saints Row zapowiadają nową grę – Agents of Mayhem

Twórcy Saints Row zapowiadają nową grę – Agents of Mayhem
06.06.2016 17:28, aktualizacja: 20.06.2016 15:31

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami, Volition ujawniło swoją nową produkcję. Agents of Mayhem będzie grą akcji z otwartym światem i elementami odróżniającymi ją od poprzednich tytułów studia.

Pierwsze przecieki na temat Agents of Mayhem pojawiły się na początku maja. Tytuł ten znalazł się wówczas na sieciowym profilu kaskadera Brandona Molale'a, który informował o zleceniu wykonywanym dla Volition. Pojawił się również w CV grafika 3D Johna Velazqueza oraz na stronie Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej.

Wszystkie trzy poszlaki pozwalały z dość dużą pewnością zakładać, jak nazywać się będzie nowa gra Volition i to się potwierdziło. Do teraz jednak nie wiedzieliśmy na temat Agents of Mayhem nic więcej. To zmieniło się dzięki materiałowi serwisu IGN.

Jak teraz wiadomo, Volition nie odejdzie od tego, co od paru lat wychodzi mu najlepiej. W Agents of Mayhen znajdzie się więc otwarty świat, szybka akcja, efektowne moce specjalne i arsenał oryginalnego uzbrojenia. Pojawią się również różnorodne gadżety, które będzie można wykorzystać w toku rozgrywki.

Podobnie jak w Saints Row, terenem akcji będzie współczesna metropolia, zmieni się za to nieco specyfika rozgrywki. Zamiast jedną postacią sterować będziemy trzema agentami specjalnymi o różnorodnych mocach. Ich odpowiednie łączenie będzie konieczne do pokonywania przeciwników.

Dodatkowego smaczku rozgrywce dodawać mają specyficzne charaktery sterowanych przez gracza postaci. Nie będą to klasyczni bohaterowie bez skazy na życiorysie. Wręcz przeciwnie, może się wręcz okazać, że nie sterujemy tu wcale „tymi dobrymi”.

Obraz

Materiał IGN-u sugeruje do tego jakieś powiązanie gry ze światem Saints Row, chociaż na szczegółowe informacje na ten temat będziemy musieli jeszcze poczekać. Podobnie jak na pierwszą prezentację rozgrywki i kolejne informacje na temat jej specyfiki. Wszystko to pojawić ma się jeszcze w czerwcu.

Jeżeli zaś chodzi o datę premiery, to na końcu pierwszego trailera pojawia się jedynie informacja, że będzie ona miała miejsce w przyszłym roku.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)