Zmien skórke
Logo Polygamii

Twórcy Hitmana 2 zdradzają plany na grudzień

Premiera Hitmana 2 już za nami, moją recenzję tego tytułu mogliście przeczytać jakiś czas temu. Gra ogólnie rzecz ujmując przypadła mi do gustu, ale w mniejszym stopniu niż poprzedniczka. Poza naprawdę świetnym drugim rozdziałem, w grze trafiło się też sporo słabszych fragmentów, można ponarzekać też na nieco przypominającą grę-usługę formułę. I właśnie o tym ostatnim dziś będzie, bo IO Interactive podało właśnie na swojej stronie rozpiskę nowości, jakie trafią do gry jeszcze w grudniu.

Nowa zawartość zacznie pojawiać się w grze począwszy od mikołajek. 6 grudnia ukaże się “Occupational Hazard”, czyli 5 nowych kontraktów. Będą przy tym związane z… pracą – wiecie, budowlaniec całkiem przypadkiem wbijający sobie młot pneumatyczny w tętnicę, hydraulik połykający rurę itp. A tak na serio to format ma być kontynuowany w kolejnych miesiącach i będzie można zgłaszać własne pomysły. Dlatego wiecie, ciekawe pomysły zostawiam sobie na dobrą okazję.

13 grudnia pojawi się natomiast The Aelwin Augment, czyli nowy kontrakt dla trybu eskalacji. Pobawimy się na zamykającej grę mapie na wyspie Sgail, a kolejny, tym razem w Santa Fortuna zostanie dodany 27 grudnia. Również w lokacji Santa Fortuna, dokładnie tydzień przed nowym kontraktem pokaże się nowy nieuchwytny cel do zabicia. Natomiast 18 grudnia w grze czekać będzie na nas natomiast… świąteczna niespodzianka. Twórcy nie zdradzili, co dokładnie mają na myśli,wiemy tylko, że ma być to bonus ograniczony czasowo.

Ciąg dalszy rozszerzeń po nowym roku.

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry