Twórcy Hitmana 2 zaprezentowali tryb 1 vs 1

Twórcy Hitmana 2 zaprezentowali tryb 1 vs 1

Twórcy Hitmana 2 zaprezentowali tryb 1 vs 1
Krzysztof Kempski
12.10.2018 17:26

Do tanga trzeba dwojga?

Skoro Hitman 2 jest grą o cichym zabójcy, multiplayer dla wielu graczy nie bardzo by do niego pasował. Developerzy przewidzieli jednak pewną formę rozgrywek wieloosobowych, zatytułowaną Ghost Mode. W trybie tym naprzeciw siebie stanie dwóch graczy. Nie będą jednak próbowali wyeliminować się nawzajem. Tryb polegać będzie na eliminowaniu wyznaczonych przez grę postaci sterowanych przez AI. Po każdym udanym zabójstwie, produkcja wyznaczy nam kolejny cel.

By zwyciężyć, trzeba szybciej niż drugi gracz wyeliminować pięć wyznaczonych osób. Ich dobór będzie losowy i w trakcie zabawy będziemy znać tylko aktualny cel. Same zabawy rozgrywki nie doczekają się jednak większych modyfikacji. Ponownie liczą się przebrania i unikanie wykrycia. Choć sianie rozwałki będzie oczywiście możliwe, raczej nie będzie to najlepsza droga do celu. Głównie dlatego, że za zabijanie postronnych tracić będziemy punkty. Nie będzie też możliwości przeszkadzania przeciwnikowi swoimi działaniami. Obie postaci działać będą w niezależnym świecie, a widoczni dla konkurenta będziemy wyłącznie w formie ducha.

Hitman 2 – Ghost Mode Gameplay Reveal | PS4

Twórcy przygotowali też krótki gameplay, pokazujący przykładową rozgrywkę w Ghost Mode. Po jego obejrzeniu wiem, że chcę w to pograć, ale raczej strzelam, że nie będzie to mój ulubiony tryb zabawy. Na wspólne łowy agent 47 zabierze nas natomiast już 13 listopada, kiedy to ukaże się gra.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)