Hitman 2 wydarzy się już niedługo

Hitman 2 wydarzy się już niedługo

Hitman 2 wydarzy się już niedługo
Krzysztof Kempski
05.06.2018 14:32

"Przecieki" sugerują, że od prezentacji gry dzieli nas już nie więcej niż 3 dni...

Wygląda na to, że zapowiedź nowej odsłony Hitmana zbliża się wielkimi krokami. Wszystko wskazuje na to, że kolejna gra o przygodach najsłynniejszego zabójcy świata zostanie ogłoszona już 7 czerwca.  Tropem w sprawie jest twitterowy profil serii Hitman, na którym ukazał się filmik informujący odbiorców o nowym, tajnym zadaniu dla naszego zabójcy. Uruchomiło to oczywiście lawinę spekulacji. Nowa gra czy może po prostu drugi sezon, dorzucający zawartość do poprzedniej odsłony?

Sprawę rozjaśnia nieco logo Hitmana 2, jakie odnaleziono jakiś czas temu na stronie Warner Bros. Nie pojawia się na nim słowo sezon, więc być może rzeczywiście czeka nas nowa część przygód Agenta 47. Niezależnie od zmian w rozgrywce, trudno jednak spodziewać się innego modelu dystrybucji, niż w przypadku poprzedniczki - dodawanie kolejnych misji co jakiś czas, a w dalszej perspektywie pełna gra. Wiemy za to, że za produkcją jak zwykle stać będzie IO Interactive.

Nie mogę się już doczekać z tego względu, że z zapowiedzią nowej odsłony zapewne czekają nas przeceny na poprzedniczkę. Straciłem zapał do gry w Hitmana przy okazji Absolution, które zupełnie niepotrzebnie próbowało opowiedzieć spójną historię, kosztem tak ważnej w Hitmanach wolności. Potem natomiast cały czas czekałem, aż dostaniemy kompletne wydanie. Chociaż Hitman bez podtytułu dalej nie może równać się pod względem wyzwania z klasycznymi odsłonami serii, zawrócił na szczęście Agenta 47 ze złej drogi, znów stawiając na kreatywność użytkownika. Najwyższy czas go nadrobić.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)