Twórcy Hitmana piszą do fanów i obiecują powrót do korzeni

Twórcy Hitmana piszą do fanów i obiecują powrót do korzeni16.01.2014 15:57
Twórcy Hitmana piszą do fanów i obiecują powrót do korzeni
marcindmjqtx

Agent będzie znów piękny i młody.

Najważniejsza informacja, której mogliście się domyślać, brzmi: Io-Interactive pracuje w tej chwili nad nową gra o Hitmanie przeznaczoną na PC i konsole nowej generacji.

Wcielimy się w niej w młodego Agenta 47 zaraz na początku jego kariery, który swoje ofiary wyszukuje na całym świecie. Wspiera go oczywiście Diana Burnowood oraz International Contract Agency. Gra skupi się na tym, co w Hitmanie najważniejsze - zabójstwach przy pomocy różnorodnych narzędzi i różnych, często egzotycznych miejscach.  Twórcy chcą wyciągnąć co najlepsze z Rozgrzeszenia, Kontraktów i Krwawej Forsy. Będą otwarte, nieliniowe poziomy, pełne szczegółów i pozbawione checkpointów. Mają być tak żywe i realistyczne, jak tylko się da tak, by gracz mógł do woli kombinować i bawić się z komputerowym przeciwnikiem. Twórcy usunęli też magiczne kieszenie Agenta 47 - może z powrotem dostanie stylową teczkę.

Powróci także tryb kontraktów i budowania wyzwań, które potem rzuci się innym graczom. A wszystko to na silniku Glacier 2 znanym z Hitman: Rozgrzeszenie.

Wydaje się, że eksperyment z bardziej fabularyzowanym Hitmanem i lekkim zachwianiem jego światem nie do końca się udał. Choć część graczy pewnie myśli inaczej i dobrze bawiła się przy Hitman: Rozgrzeszenie.

Paweł Kamiński

326841355073050666
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)