Twórcy Cuphead mają marzenie, aby zrobić nową Zeldę

Twórcy Cuphead mają marzenie, aby zrobić nową Zeldę
Łukasz Jarkiewicz

25.06.2019 18:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lubimy takich marzycieli, nie?

Zelda na komputerach? Brzmi jak marzenie ściętej głowy, ale tylko z pozoru. Zacznijmy od tego, że na targach E3 została zapowiedziana gra, która wyglądem przypomina jedną z najlepiej ocenianych tytułów w historii - za Gods & Monsters odpowiada ekipa, która pracowała przy ostatnim z "asasynów". A teraz dowiadujemy się, że deweloperzy odpowiedzialni za Cuphead rozmyślają o własnej Zeldzie. A co się robi z marzeniami?

W wywiadzie dla Nintendo Force Maja, Chad i Jared Moldenhauer dyskutowali na temat możliwości zrobienia tytułu z serii The Legend of Zelda. Szczególnie Jared ma większe plany na jakiś crossover, dla którego byłby on czymś większym od zwykłego połączenia wszystkiego w całość. Poniżej fragment z rozmowy.

"Byłoby to spełnienie wielkiego marzenia." dodaje jeszcze Jared. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ sam pomysł brzmi nierealnie. Chociaż braku oryginalności w nim nie w sposób odmówić. Warto także zauważyć, iż Cuphead wcale nie należy do przeciętniaków, można nawet rzec, że jest zupełnie na odwrót. Z recenzji Adama wyłania się obraz naprawdę udanej gry. Zresztą ocena mówi sama za siebie. Dodam tylko, że port na przenośną konsolę Nintendo jest uważany za "przynajmniej" bardzo dobry. Jak się jeszcze temu bliżej przyjrzeć...

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)