Twórcy Blitzkrieg 3 częstują nas solidną porcją gameplayu

Twórcy Blitzkrieg 3 częstują nas solidną porcją gameplayu

Twórcy Blitzkrieg 3 częstują nas solidną porcją gameplayu
marcindmjqtx
05.01.2015 09:49, aktualizacja: 05.01.2016 15:21

Studio Nival przypomina nam, że czołgi to nie tylko World of Tanks. I że druga wojna światowa to wciąż wdzięczny temat dla gier.

Wszyscy fani serii Blitzkrieg mogą zacierać ręce. Wreszcie pojawił się dłuższy fragment rozgrywki, na którym obejrzymy przykładową potyczkę ozdobioną komentarzem jednego z twórców. Ci, którzy zrazili się tym, że trzecia odsłona gry wyjdzie w modelu free-to-play i skupi się głównie na trybie multiplayer, mogą teraz przekonać się, czy może jednak warto czekać na nadchodzącego RTSa.

Mało tego, w parze z materiałem przybył pierwszy odcinek dzienników deweloperskich, w którym dowiemy się podstawowych informacji o grze, ludziach, którzy ją przygotowują (odpowiedzialnych nie tylko za tytuły z serii, ale i Heroes of Might and Magic V czy Silent Storma) i - przede wszystkim - trybie multiplayer. Jednym z ciekawych aspektów gry wieloosobowej będzie możliwość przygotowywania swojej bazy także między walkami z innymi graczami. Twórcy zapewniają także, że nie zignorowali trybu single player, pamiętając o korzeniach serii i oczekiwaniach długoletnich fanów. Oby mówili prawdę.

Blitzkriega 3 możemy spodziewać się w tym roku - nie tylko na PC-tach, ale i Makach oraz komputerach z systemem Linux.

[źródło: YouTube]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)