Turok ofiarą Disneya

Turok ofiarą Disneya
marcindmjqtx

01.02.2009 13:52, aktual.: 15.01.2016 14:29

Kolejna ofiara kryzysu to Turok. Jak donosi Kotaku tym razem fala zwolnień doszła do Disney Interactive, pod którego skrzydłami znajduje się Propaganda Games. Ponieważ zostało z niej zwolnionych 70 osób, nie było fizycznej możliwości prowadzenia na raz dwóch projektów i jeden z nich, kolejna, niezapowiedziana gra z serii Turok, została wstrzymana. Cóż, poprzednia część jakimś wielkim sukcesem nie była (my nadal czekamy na recenzję).

Dodatkowo Disney zaczyna mówić o konsolidacjach, które mają dotyczyć takich studiów deweloperskich jak Avalanche Software i Fall Line, czyli możemy spodziewać się kolejnych zwolnień. Przedstawiciel Disneya ujął to tak:

Reagując na coraz trudniejszą sytuację w bizensie sprawdziliśmy, w jaki sposób możemy pracować bardziej wydajnie. Podjęliśmy kroki mające na celu kontrolę kosztów, takie jak zamrożenie wolnych etatów, przesunięcie na późniejsze terminy niektórych głównych projektów, zmniejszenie wsparcia od firm trzecich, drastyczne zmniejszenie wydatków na podróże i rozrywki oraz eliminacja niektórych działań.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)