Premiera strategicznej gry studia Creative Assembly została opóźniona. Pierwotnie oczekiwano, że Total War: Warhammer 3 ukaże się jeszcze w tym roku, ale twórcy ogłosili, że gra pojawi się dopiero na początku 2022 roku.

bEUWRxsR

Informacja o opóźnieniu Total War: Warhammer III została ogłoszona za pośrednictwem kanałów społecznościowych Creative Assembly w wiadomości od szefa produktu studia Roba Bartholomew. Choć nie podał on konkretnego powodu opóźnienia, rozwinął jednak nieco proces myślowy stojący za tą decyzją.

Rob Bartholomew

"Choć kuszące jest, aby spieszyć do mety, gdy tylko pojawi się w zasięgu wzroku, podjęliśmy decyzję, by dać jej trochę więcej czasu, przesuwając premierę Total War: Warhammer 3 z 2021 na początek 2022 roku".

Rob Bartholomew

Dyrektor ds. produktu Creative Assembly

"Oczekiwanie nie potrwa długo, a w międzyczasie będziemy mieli dla was mnóstwo nowych informacji. Nowa data sprawi, że będzie to mocniejsze wydanie i najlepszy pierwszy krok w nową erę dla Total War: Warhammer. Nie uważamy tego wydania za koniec naszej trylogii, ale za początek lat zawartości i wsparcia, gdy będziemy kontynuować wprowadzanie do Total War zapierającej dech w piersiach skali uniwersum fantasy Games Workshop" – napisano w wyjaśnieniu na Twitterze.

Natomiast dobra wiadomość jest taka, że Creative Assembly potwierdziło, iż wielkie ujawnienie frakcji Grand Cathay, odbędzie się już dzisiaj, tak jak pierwotnie planowano. Ujawnienie to dostarczy również więcej informacji na temat bitew oblężniczych i Krain Chaosu.

Komentarze (1)
bEUWRxtP