Tim Schafer i Ron Gilbert znowu łączą siły

Tim Schafer i Ron Gilbert znowu łączą siły27.09.2010 19:58
marcindmjqtx

Wydawało się, że ten poniedziałek przeminie kompletnie bez historii, ale jednak mam dla was nie tylko ciekawą, ale i bardzo dobrą wiadomość. Przynajmniej jeśli poczucie humoru nie jest wam obce.

Ron Gilbert - ostatnio chwalony u nas za DeathSpank - oficjalnie rozpoczął pracę w kierowanym przez Tima Schafera studiu Double Fine.

Panowie znają się nie od dziś. Stworzyli przecież dwie części Monkey Island i współpracowali przy Day of the Tentacle. Co więcej - od jakiegoś czasu Gilbert był stałym gościem w Double Fine, bo - jak sam przyznaje - po prostu nie potrafi pracować w domu.  Propozycja współpracy wydawała się dobrym pomysłem zwłaszcza teraz, gdy Double Fine zmieniło swój system produkcji i skupia się na kilku mniejszych projektach, zamiast jednej, dużej gry, angażującej siły całego studia.

Co szykuje dla nas Gilbert? Nie wiadomo, choć możemy spodziewać się, że humoru w grze nie zabraknie, a autor nie porzuci swojego przygodówkowego doświadczenia. Z niecierpliwością będę czekał na pierwsze przecieki. [via Kotaku] Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)