THQ Nordic nie zwalnia tempa! Zapowiedziano Knights of Honor II: Sovereign

Strona głównaTHQ Nordic nie zwalnia tempa! Zapowiedziano Knights of Honor II: Sovereign
21.08.2019 14:51
THQ Nordic nie zwalnia tempa! Zapowiedziano Knights of Honor II: Sovereign
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz

Kolejna strategia warta uwagi.

Ostatnio Tatiana pisała o przejmowaniu kolejnych studiów przez THQ Nordic, a Adam nie mógł pozostać obojętny na plany wydawania przyszłych produkcji. Tym razem będzie mowa o zapowiedzi świeżutkiej gry, której nikt nie mógł się spodziewać - zwłaszcza w wydawniczej bibliotece firmy. Knights of Honor II: Sovereign jest kontynuacją strategii z 2004 roku. Za jej produkcję odpowiada studio Black Sea Games. Nie podano dokładnej daty, ale zagramy dopiero w przyszłym roku.

Przy okazji zapowiedzi udostępniono zwiastun, w którym rozgrywki co prawda nie zobaczymy, ale klimatyczną animację już tak. "Wielka strategia" kroczy ścieżkami wytoczonymi przez pierwowzór. Gracze będą zarządzać swoim królestwem w średniowieczu, a walki odegrają w czasie rzeczywistym. Nie zaskoczę raczej nikogo, mówiąc, że należy gromadzić armię, prowadzić dyplomację czy zarządzać prowincjami. W osiągnięciu celu można wykorzystać również szpiegów, co już brzmi ciekawiej.

327384898703020857

Z dobrych wieści należy wspomnieć o trybie multiplayer, bo podbijanie Europy jest znacznie ciekawsze, gdy przyjaciele walczą u naszego boku. Grafika głowy nie urywa, ale złego słowa powiedzieć nie mogę. Baa! Wygląda nawet całkiem przyjemnie. A tyle mi w zupełności wystarczy. Dopisuję kolejną strategię do "osadników" i twierdzy (ta już ładnie nie wygląda).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)