This Is the Police opóźnione, bo… wydawca zapomniał przekazać grę do weryfikacji

This Is the Police opóźnione, bo… wydawca zapomniał przekazać grę do weryfikacji

This Is the Police opóźnione, bo… wydawca zapomniał przekazać grę do weryfikacji
Bartosz Stodolny
29.07.2016 11:19

- Halo, policja? Proszę przyjechać na Steama! - Nie możemy, ktoś zapomniał zrobić przegląd w radiowozie…

Publikowanie gier na Steamie nie jest specjalnie skomplikowanym procesem. Po wrzuceniu na serwery finalnej wersji trzeba kliknąć w odpowiedni przycisk, dzięki czemu Valve wie, że deweloper jest gotowy i produkcja może przejść weryfikację pod kątem spełniania wyznaczonych przez Gabena standardów. Jeśli wszystko jest w porządku, tytuł staje się dostępny na platformie.

This Is the Police - 'A Lot of Vices' Trailer

W przypadku This Is the Police ktoś zapomniał kliknąć. Konkretnie to wydawca, EuroVideo, a efektem pomyłki jest przesunięcie premiery, która pierwotnie miała mieć miejsce wczoraj, na 2 sierpnia. Dlaczego tak? Otóż Valve potrzebuje do pięciu dni roboczych, by wszystko sprawdzić i dać grze zielone światło, zatem wydawcy nie zostało nic innego jak przyznać się do winy, czekać i przeprosić graczy:

Czytamy w oświadczeniu na Steamie i jak nietrudno się domyślić – gracze nie są zadowoleni, a pod wpisem na forum dominują negatywne komentarze. Może nie takie, jak w przypadku No Man’s Sky, którego twórcom grożono śmiercią, ale mimo wszystko EuroVideo i deweloper zbierają cięgi.

Z drugiej strony, pomyłki się zdarzają, choć zwykle są to innego rodzaju wpadki niż zapomnienie przekazania gry do weryfikacji. W 2014 roku gra The Tower została przez przypadek wypuszczona na Steamie jako pełnoprawna produkcja, a nie tytuł we Wczesnym Dostępie. Większym też zdarzają się wtopy, pamiętacie zapewne niedawną akcję, w której przez krótki czas season pass do Fallouta 4 można było dostać za darmo w PS Store.

This Is the Police — Gameplay Trailer

W każdym razie, parę dni to jeszcze nie tragedia, a zdradzę wam, że gram już w wersję recenzencką i warto czekać.

Bartosz Stodolny

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)