The Medium powalczy o tytuł Najlepszej Polskiej Gry. Aż 4 nominacje

The Medium powalczy o tytuł Najlepszej Polskiej Gry. Aż 4 nominacje

The Medium
The Medium
Źródło zdjęć: © Steam
09.05.2022 15:25

Dzieło polskiego studia Bloober Team zostało docenione przez jury tegorocznej edycji konkursu Digital Dragons. The Medium otrzymało aż 4 nominacje i już niebawem gra powalczy o prestiżowy tytuł.

Jubileuszowa 10 edycja konkursu Digital Dragons odbędzie się w dniach 16-17 maja bieżącego roku, w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Wiele produkcji powalczy o prestiżowe nagrody, w tym The Medium - polski horror od studia Bloober Team.

Digital Dragons
Digital Dragons© Materiały prasowe

The Medium zdobyło aż 4 nominacje, w następujących kategoriach:

  • Najlepszy Polski Design
  • Najlepszy Polski Game Art
  • Najlepszy Polski Oryginalny Soundtrack
  • Najlepsza Polska Gra

Ciężko przewidzieć, co wydarzy podczas gali, ale sam fakt, że mamy aż 4 nominacje to wielkie wyróżnienie. The Medium to dla nas ważny projekt, pod którym wszyscy się z dumą podpisujemy. Ta gra utwierdziła nas w przekonaniu, że jako polskie studio, którego DNA tkwi w horrorach, możemy dużo i będziemy sięgać po jeszcze więcej. Z ogromną ekscytacją czekam na Digital Dragons – cieszę się, że w Krakowie mamy wydarzenie, które przez dwa dni skupia całą branżę w jednym miejscu.

Tomasz GawlikowskiDyrektor ds. marketingu w Bloober Team

Rozstrzygnięcie konkursu Digital Dragons 2022 nastąpi już 16 maja podczas uroczystej gali. W trakcie dwudniowej konferencji w strefie wystawców obecne będzie stoisko Bloober Team, a podczas prelekcji pojawią się przedstawiciele studia w roli mówców: Danuta Psuty (level designer) oraz Piotr Babieno (Prezes Bloober Team).


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)