The Last of Us 2 wraca i będzie jeszcze lepsze

Strona głównaThe Last of Us 2 wraca i będzie jeszcze lepsze
20.05.2021 11:26
The Last of Us 2
The Last of Us 2

Aż chciałoby się rzec: w końcu! Patch 1.08 już jest dostępny i ci, którzy posiadają pakiet: PlayStation 5 i "The Last of Us 2" mogą się cieszyć z gry w nowej jakości.

bECKObmJ

Nie kwapili się ludzie z Naughty Dog, żeby podrasować swoją perłę do konsoli nowej generacji. Za miesiąc minie rok od premiery "The Last of Us 2" i byłem przekonany, że przygotowanie akurat tej gry w wersji na PS5 jest dla studia priorytetem.

Tak czy inaczej, łatka już jest. Co w niej znajdziemy? Przede wszystkim nowy przełącznik w opcjach wyświetlania, który odpowiadać będzie za docelową liczbę klatek na sekundę. Do wyboru 30 lub 60 FPS.

Poprawieniu uległa rozdzielczość, a czasy wczytywania wykorzystują całe dobrodziejstwo, które niesie ze sobą obecność dysku SSD wewnątrz konsoli PlayStation 5.

bECKObmL
The Last of Us 2. Nie jesteście na tę grę gotowi. Ja nie byłem [RECENZJA]
The Last of Us 2. Nie jesteście na tę grę gotowi. Ja nie byłem [RECENZJA]

Warto jednak dodać, że to "tylko" patch, a nie dedykowana wersja na PS5. Czy taka kiedyś powstanie? Naughty Dog nie wyklucza takiej możliwości.

"Zespół bada sprzęt PS5 i jego możliwości. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość. Ta łatka to dopiero pierwszy krok w pracy nad PlayStation5. Damy wam znać, gdy będziemy mieli więcej wiadomości do przekazania".

Łatkę w akcji przeanalizowała i przetestowała niezawodna ekipa z Digital Foundry.

bECKObnH