The Last of Us 2 wraca i będzie jeszcze lepsze

The Last of Us 2 wraca i będzie jeszcze lepsze

The Last of Us 2
The Last of Us 2
20.05.2021 11:26

Aż chciałoby się rzec: w końcu! Patch 1.08 już jest dostępny i ci, którzy posiadają pakiet: PlayStation 5 i "The Last of Us 2" mogą się cieszyć z gry w nowej jakości.

Nie kwapili się ludzie z Naughty Dog, żeby podrasować swoją perłę do konsoli nowej generacji. Za miesiąc minie rok od premiery "The Last of Us 2" i byłem przekonany, że przygotowanie akurat tej gry w wersji na PS5 jest dla studia priorytetem.

Tak czy inaczej, łatka już jest. Co w niej znajdziemy? Przede wszystkim nowy przełącznik w opcjach wyświetlania, który odpowiadać będzie za docelową liczbę klatek na sekundę. Do wyboru 30 lub 60 FPS.

Poprawieniu uległa rozdzielczość, a czasy wczytywania wykorzystują całe dobrodziejstwo, które niesie ze sobą obecność dysku SSD wewnątrz konsoli PlayStation 5.

Warto jednak dodać, że to "tylko" patch, a nie dedykowana wersja na PS5. Czy taka kiedyś powstanie? Naughty Dog nie wyklucza takiej możliwości.

"Zespół bada sprzęt PS5 i jego możliwości. Jesteśmy podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość. Ta łatka to dopiero pierwszy krok w pracy nad PlayStation5. Damy wam znać, gdy będziemy mieli więcej wiadomości do przekazania".

Łatkę w akcji przeanalizowała i przetestowała niezawodna ekipa z Digital Foundry.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)