The Fall za darmo. Przepiękny platformer w Epic Games Store

Strona głównaThe Fall za darmo. Przepiękny platformer w Epic Games Store
19.03.2021 12:52
The Fall
The Fall
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

"The Fall - mój ulubiony zespół", napisał redaktor Bednarek. Tymczasem gra The Fall, jeśli z jakimś punkiem ma związek, to z futurepunkiem. Strzelanie, gadanie, zagadki i piękna, futurystyczna stylizacja.

bESkqUmZ

"The Fall" to platformer z 2014 roku. Studio Over The Moon bardzo fajnie wykorzystało gatunek do poupychania tam różnych mechanizmów. Mamy więc elementy skradanki, mamy skanowanie otoczenia i szukanie przedmiotów, mamy i dialogi. A do tego, jak na obrazku, czasem postrzelamy.

Na co komu PlayStation 5, skoro może mieć kraba. Nie, to nie żart
Na co komu PlayStation 5, skoro może mieć kraba. Nie, to nie żart

Skoro piękne, to trzeba pobrać. "The Fall" jest dostępne za darmo do czwartku 25 marca i można je pobrać z Epic Games Store. Tym samym z listy darmówek wypada znakomite "Surviving Mars". Kto przegapił, niech zakupi przy jakiejś okazji - Bolek przekonuje, że to nie tylko dobry city builder, ale też "idealna gra na odprężenie się po stresującym dniu w pracy".

bESkqUnb

Za tydzien z kolei EGS zaoferuje "Creature in the Well", bardzo intrygujące indyka, który połączy izometrycznego hack'n'slasha z pinballem w futurystycznej stylizacji. Brzmi grubo,

Udostępnij:
bESkqUnl
Komentarze (1)
bESkqUnX