Megahit za darmo na Epic Games Store

Megahit za darmo na Epic Games Store

Surviving Mars
Surviving Mars
Bolesław Breczko
13.03.2021 12:02

Gra "Surviving Mars" jest dostępna za darmo na Epic Games Store. Grę można dodać do swojej biblioteki do czwartku 18 marca do godz. 16.00. Gra zostaje w bibliotece na zawsze.

"Surviving Mars" to świetna strategia typu city builder, w której gracz buduje bazę na Czerwonej Planecie. Gra przyciąga prostą, ale satysfakcjonującą mechaniką, świetnym klimatem i perfekcyjnie dobraną muzyką. Gra jest idealna na odprężenie się po stresującym dniu w pracy.

"Surviving Mars" została wydana w 2018 roku przez Paradox Interactive i zebrała bardzo dobre oceny. Gracz wciela się w zarządcę misji marsjańskiej, którego celem jest zapewnienie stałego wydobycia rzadkich minerałów i przygotowanie infrastruktury pod przybycie ludzi z Ziemi.

Początkowo, gdy jedynymi pracownikami na Marsie są roboty, budowanie marsjańskiej infrastruktury jest niezwykle satysfakcjonujące. Zapewnianie energii, budowa stacji wydobywczych, zarządzanie łańcuchem dostaw i transportem jest marzeniem organizatora.

Problemy pojawiają się, gdy na Marsa zaczynają zlatywać się ludzie i przywozić ze sobą swoje ludzkie problemy, jak potrzeba jedzenia, picia, powietrza czy rozrywki i kontaktów społecznych. Bez ludzi byłoby zdecydowanie lepiej, nie tylko w grze, ale i pewnie w rzeczywistości.

Ludzie są jednak niezbędni do budowy bardziej zaawansowanych maszyn i wydobywania rzadszych minerałów. Te lecą potem na Ziemię, aby przyczynić się do poprawy życia na Błękitnej Planecie.

W celu odebrania gry za darmo należy pobrać i zalogować się na platformie Epic Games Store.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)