The Elder Scrolls 6 i Starfield nadal oczkiem w głowie Todda Howarda

The Elder Scrolls 6 i Starfield nadal oczkiem w głowie Todda Howarda

Todd Howard
Todd Howard
Źródło zdjęć: © Domena publiczna
13.01.2021 11:30, aktualizacja: 03.03.2022 05:35

Todd Howard to bardzo zapracowany człowiek. Od wtorku wiemy, że jest producentem wykonawczym nowej gry z Indianą Jonesem w roli głównej. Do tego dochodzi serial "Fallout", ale najważniejsze nadal pozostają "TES 6" i "Starfield".

Ni stąd, ni zowąd Bethesda ogłosiła, że powstaje nowa gra z Indianą Jonesem. Za tytuł odpowiadać będzie Machine Games, studio, spod którego skrzydeł wyszedł odświeżony (i bardzo dobry) "Wolfenstein". Ale przy grze pojawia się jeszcze jedno nazwisko: Todd Howard, jako producent wykonawczy.

I od razu nasunęło się pytanie: czy pan Howard nie miał przypadkiem skupić się na obrastających coraz większym mitem "The Elder Scrolls 6" i "Starfield"? Okazuje się, że nie tylko nam przyszła do głowy podobna myśl. Nim zdążyliśmy zadać pytanie, głos zabrał Pete Hines, szef marketingu w Bethesdzie.

"Todd jest producentem wielu gier Bethesdy i innych projektów, jak chociażby powstający serial "Fallout" – napisał Hines na Twitterze. I dodał – "Jego głównym celem pozostaje reżyserowanie nadchodzących gier "Starfield" i "TES6", na które dzisiejsze wiadomości nie mają wpływu".

Niestety o "Starfield" ani o "The Elder Scrolls 6" nadal nie wiemy zbyt wiele. Ten pierwszy ma być pozbawiony trybu sieciowego i pracuje nad nim zespól pięciokrotnie większy niż przy okazji "Fallout 4".

"The Elder Scrolls 6"? W zasadzie wiemy, że powstaje od 2018 r. I tyle.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)