The Bard's Tale IV: Director's Cut pojawi się w sierpniu

The Bard's Tale IV: Director's Cut pojawi się w sierpniu
Łukasz Jarkiewicz

12.07.2019 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doczekamy się godnego wykończenia?

The Bard's Tale IV wypadło średnio, ale to nie znaczy, że nie oślepi nas jeszcze swoim blaskiem, ponieważ dowiedzieliśmy się o dacie premiery wersji reżyserskiej. Zadebiutuje ona już niedługo, ponieważ 27 sierpnia. Będzie darmowa dla posiadaczy podstawki. Reszta albo obejdzie się smakiem, albo kupi grę w przedsprzedaży na Steamie lub GOGu. Wyciąganie pieniędzy z portfela można poprzeć za sprawą zwiastuna, który zapowiada "wersję 2.0".

Director's Cut wprowadzi do gry nowe bronie, przedmioty oraz przeciwników. Zajmie się także aktualizacją interfejsu, dodatkowymi klasami czy płcią postaci w opcji tworzenia. Jeżeli narzekaliście na poziom walk, pocieszę Was, bo spotkamy się z dodatkowymi poziomami trudności. Łapanie za pada powinno być także przyjemniejsze, gdyż wersja w pełni wspiera jego obsługę. Mało? Potyczki mają być bardziej zrównoważone, nie wspominając o "tysiącach" poprawek i ulepszeń.

The Bard's Tale IV: Director's Cut – Launch Date Announcement

Dodam tylko, że zobaczymy oczekiwane DLC w postaci nowego, finałowego rozdziału, który ma zapewnić kilka godzin zabawy. Całość natomiast ma wystarczyć na ponad 50. Dodatkowo zwiastun szczyci się tym, że w grze usłyszymy ponad 350 podłożonych głosów. Poszperałem nieco więcej i dowiedziałem się, iż posłuchamy przy okazji ponad 100 utworów muzycznych. W filmie pojawia się nawet informacja o walce, której model miał zostać przebudowany. Można rzucić na nią okiem, bo co i raz przewijają się jej fragmenty.

Widać, że inXile wziął się do roboty, ale nie tylko za swoje wydane tytuły. Dowiedzieliśmy się więcej o kolejnej grze, którą twórcy mają wspierać długo po premierze. Miejmy tylko nadzieję, że na debiut wystarczy treści.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)