The Bard's Tale IV: Director's Cut pojawi się w sierpniu

The Bard's Tale IV: Director's Cut pojawi się w sierpniu

The Bard's Tale IV: Director's Cut pojawi się w sierpniu
Łukasz Jarkiewicz
12.07.2019 17:00

Doczekamy się godnego wykończenia?

The Bard's Tale IV wypadło średnio, ale to nie znaczy, że nie oślepi nas jeszcze swoim blaskiem, ponieważ dowiedzieliśmy się o dacie premiery wersji reżyserskiej. Zadebiutuje ona już niedługo, ponieważ 27 sierpnia. Będzie darmowa dla posiadaczy podstawki. Reszta albo obejdzie się smakiem, albo kupi grę w przedsprzedaży na Steamie lub GOGu. Wyciąganie pieniędzy z portfela można poprzeć za sprawą zwiastuna, który zapowiada "wersję 2.0".

Director's Cut wprowadzi do gry nowe bronie, przedmioty oraz przeciwników. Zajmie się także aktualizacją interfejsu, dodatkowymi klasami czy płcią postaci w opcji tworzenia. Jeżeli narzekaliście na poziom walk, pocieszę Was, bo spotkamy się z dodatkowymi poziomami trudności. Łapanie za pada powinno być także przyjemniejsze, gdyż wersja w pełni wspiera jego obsługę. Mało? Potyczki mają być bardziej zrównoważone, nie wspominając o "tysiącach" poprawek i ulepszeń.

The Bard's Tale IV: Director's Cut – Launch Date Announcement

Dodam tylko, że zobaczymy oczekiwane DLC w postaci nowego, finałowego rozdziału, który ma zapewnić kilka godzin zabawy. Całość natomiast ma wystarczyć na ponad 50. Dodatkowo zwiastun szczyci się tym, że w grze usłyszymy ponad 350 podłożonych głosów. Poszperałem nieco więcej i dowiedziałem się, iż posłuchamy przy okazji ponad 100 utworów muzycznych. W filmie pojawia się nawet informacja o walce, której model miał zostać przebudowany. Można rzucić na nią okiem, bo co i raz przewijają się jej fragmenty.

Widać, że inXile wziął się do roboty, ale nie tylko za swoje wydane tytuły. Dowiedzieliśmy się więcej o kolejnej grze, którą twórcy mają wspierać długo po premierze. Miejmy tylko nadzieję, że na debiut wystarczy treści.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)