Teraz Control zachwyca nie tylko pomysłem, ale także wyglądem

Teraz Control zachwyca nie tylko pomysłem, ale także wyglądem

Teraz Control zachwyca nie tylko pomysłem, ale także wyglądem
Łukasz Jarkiewicz
13.06.2019 11:30

Chociaż i tu można byłoby polemizować, gdyż wcześniej prezentował się co najmniej nieźle.

Było cicho, za cicho... Aż tu nagle, ni z gruszki, ni z pietruszki, pojawia się nowy zwiastun promujący niebywałą technologię w tej wyjątkowej grze. Spójrzcie na siłę kart Nvidia RTX w najnowszym tytule od studia odpowiedzialnego za Alana Wake'a czy Quantum Break. Czy ta podłoga nie wygląda ślicznie? A co powiecie na przeglądanie się w szkle? A to nadal nic! Wyobraźcie sobie te wszystkie ciała wiszące w powietrzu, które wystraszą niejednego gracza za sprawą własnego odbicia. Fantastyczna sprawa!

Control - Exclusive E3 RTX GAMEPLAY Trailer

Obecna w Control technologia ray trancingu pozwala wprowadzać dodatkowe efekty graficzne - związane z promieniami świetlnymi. Jest ona dostępna dzięki serii kart RTX, które swoją drogą niemało kosztują. Przeszło dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że zobaczymy ją również w Wolfenstein: Youngblood. Wielu z nas jej nie doświadczy, to prawda, ale przynajmniej miło nacieszyć oko postępem technologicznym.

Przypominam, że projekt od Remedy celuje w półkę gier o klimatach science fiction. Jesse Faden, główna bohaterka gry, podejmie walkę z kosmitami, którzy opanowali Federalne Biuro Kontroli w Nowym Jorku. Oprócz broni palnej potrafi korzystać z nadludzkich umiejętności, czegoś na kształt telekinezy, dzięki której rzeczy spod ręki staną się bronią miotaną. Przyjemnie prezentuje się lewitowanie w powietrzu pozwalające na unikanie pocisków, lecz także dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Zagramy już 27 sierpnia bieżącego roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)