Tekken 7 - wszystko jasne. Pani premier to Lidia Sobieska

Tekken 7 - wszystko jasne. Pani premier to Lidia Sobieska

Tekken 7
Tekken 7
15.03.2021 19:45

Wygląda na to, że wydawca "Tekkena 7" rozsyła dodatkowe informacje o nowej postaci. Dzięki nim poznaliśmy imię fikcyjnej premier Polski. I styl jej walki - to karate.

- Nie zamierzam przychylić się do żądania usunięcia sił Tekkena z Polski.

Można przeczytać w liście, jaki Heihachi - znana z serii Tekken postać - wysłał do do Lidii Sobieskiej. Dodaje on, że ma do niej wielki szacunek za to, że została premier Polski w tak młodym wieku.

Jeżeli Lidia nie zaakceptuje tych warunków, może według listu dołączyć do Turnieju Żelaznej Pięści i przekazać swoje warunki bezpośrednio.

List wraz z szeregiem innych gadżetów jest częścią zestawu prasowego, sporządzonego przez wydawcę gry "Tekken 7". Poza listem i kilkoma innymi gadżetami znajduje się w nim czarny pas, przyozdobiony słowami: "POTĘGA POLSKIEGO KARATE".

Przypomnijmy - o tym, że fikcyjna premier Polski będzie nową grywalną postacią w "Tekkenie 7" dowiedzieliśmy się pod koniec zeszłego miesiąca. Wtedy jeszcze nie były znane szczegóły. Gracze spekulowali, że bohaterka może się ostatecznie okazać Ciri z "Wiedźmina". Zastanawiali się również nad stylem walki, który będzie reprezentować.

O opisywanym zestawie prasowym dowiadujemy się z twitterowego profilu TekkenGamer. Zapytaliśmy o jego autentyczność polskiego wydawcę gry - firmę Cenega. Potwierdziła ona, że faktycznie mamy tu do czynienia z oficjalnym zestawiem prasowym.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)