Techland: Dying Light 2 zapowiedziane zbyt wcześnie

Techland: Dying Light 2 zapowiedziane zbyt wcześnie

Dying Light 2
Dying Light 2
15.03.2021 09:46

W ubiegłym tygodniu media społecznościowe "Dying Light 2" ożyły. Techland postanowił w końcu powiedzieć "coś" na temat swojej gry. Kubłem zimnej wody na rozgrzane oczekiwania może być jeden z komentarzy.

"Mamy kilka słów na temat Dying Light 2, którymi chcielibyśmy się z wami podzielić" – pisze Techland na swoich mediach społecznościowych. Sam wspominałem o tym, że komunikat jest krótki i lakoniczny, ale wystarczy, żeby rozbudzić wyobraźnię. "Bądźcie z nami w środę". I my oczywiście będziemy.

Oczekiwania studzi samo studio. Jeden z użytkowników Twittera prosił "o dobre wieści". W odpowiedzi przeczytał, a my wraz z nim, że "gra została zapowiedziana zbyt wcześnie".

Techland zaprzeczył jednocześnie doniesieniom o piekle produkcyjnym i zapewnił o postępie prac. Czyli datę premiery gry możemy wybić sobie z głowy? Zaryzykuję stwierdzenie. Że raczej tak.

Tezę zdaje się potwierdzać również menadżer społeczności, który na Discordzie miał napisać: "wy jako społeczność, lepiej zrozumiecie, co się dzieje i mam nadzieję, że to trochę ułatwi czekanie". Zapewnił również, że "Dying Light 2" nie zostało anulowane.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)