Tajemniczy stream twórców Company of Heroes. Zapowiedzą kontynuację?

Tajemniczy stream twórców Company of Heroes. Zapowiedzą kontynuację?

Prawdopodobna zapowiedź Company of Heroes 3
Prawdopodobna zapowiedź Company of Heroes 3
Źródło zdjęć: © Twitch
13.07.2021 14:56

Na Twitchu studia Relic Entertainment trwa tajemniczy stream, który prawdopodobnie skończy się zapowiedzią nowej części Company of Heroes. Możemy obejrzeć na nim materiały nawiązujące do drugiej wojny światowej i duży zegar odliczający czas.

Relic Entertainment, twórcy serii Company of Heroes, prawdopodobnie szykują się do zapowiedzi nowej części popularnego cyklu wojennego. Wczoraj rozpoczęła się transmisja na Twitchu, na której widnieje zegar odliczający 24 godziny.

Poza zegarem przez większość czasu nie dzieje się wiele. Widzimy ujęcie z lotu ptaka na Włochy i słyszymy wojenne odgłosy. Wybuchy, wystrzały, dźwięk silników samolotów. A co jakiś czas pojawiają się tam filmy propagandowe przedstawiające drugą wojnę światową.

Odliczanie zakończy się o godzinie 19:00 czasu polskiego. Najbardziej prawdopodobnym zakończeniem transmisji jest przedstawienie zwiastuna kolejnej części Company of Heroes.

Niebawem odbędzie się premiera innej gry Relic Entertainment, czyli Age of Empires IV. Wydaje się więc, że może być to dobry moment, by zapowiedzieć prace nad kolejną grą. Fani będą mieli świadomość, że producent nie próżnuje, a przy okazji powinien ich ucieszyć fakt, że po ponad 8 latach od wydania drugiej części Company of Heroes, marka powróci. Być może uda się dowieźć grę na dziesiątą rocznicę CoH 2, choć jest to bardzo wątpliwe.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)