Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Szczepionki na COVID-19 nowym towarem w Euro Truck Simulator 2

Strona głównaSzczepionki na COVID-19 nowym towarem w Euro Truck Simulator 2
22.01.2021 12:23
Euro Truck Simulator 2
Euro Truck Simulator 2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
bDIhpPyu

Skoro jest real-time marketing, to są i real-time aktualizacje do gier. Nowy wydarzenie Euro Truck Simulator 2 pozwoli przewozić szczepionki na koronawirusa. I jeszcze dostać za to specjalną nagrodę.

bDIhpPxN

Od dziś do 7 lutego w "Euro Truck Simulator 2" rozpoczyna się wydarzenie o uroczej nazwie "Hauling Hope" ("Transportując nadzieję"). Przewóz oczekiwanej przez miliony substancji nie będzie jednak łatwy.

Ubisoft wchodzi we współpracę z Netfliksem. Ale nowego serialu nie będzie
Ubisoft wchodzi we współpracę z Netfliksem. Ale nowego serialu nie będzie

Jak wyjaśniają twórcy, czeskie SCS Software, gracz musi posiadać umiejętność "Fragile Cargo" na minimum pierwszym poziomie, a towar będzie odznaczał się zerową odpornością na zniszczenia. Słowem - jeden błąd i musimy powtarzać misję od nowa.

bDIhpPxP

Aby zaliczyć całe wydarzenie (dotyczy również "American Truck Simulator"), należy dostarczyć przynajmniej 7 nieuszkodzonych przesyłek, zawierających szczepionki na COVID-19. Co w zamian? Oprócz satysfakcji zdobędziemy także specjalne osiągnięcie oraz "prestiżowy dodatek", który zawiesimy w kabinie naszego pojazdu. Miło patrzeć, jak twórcy gier reagują na otaczający świat.

Z jednej strony gry w 2020 roku pozwoliły nam zapomnieć o pandemii. Z drugiej przedłużające się życie domowe, z dala od częstych spotkań z ludźmi, chyba sprawia, że chcemy wrócić do dawnej codzienności. I totalnie rozumiem, że rok temu wirtualny tir był ucieczką od codzienności, a dziś "transportującym nadzieję" powrotem do niej.

bDIhpPyL