Super Mario Maker 2 będzie miał dosłownie wszystko, czego potrzebuje

Strona głównaSuper Mario Maker 2 będzie miał dosłownie wszystko, czego potrzebuje
16.05.2019 15:13
Super Mario Maker 2 będzie miał dosłownie wszystko, czego potrzebuje
Adam Piechota
Adam Piechota

Kampania, multiplayer oraz kotki!

bEEbsUyd

Wczoraj odbył się specjalny miniDirect, w którym ponad kwadrans pokazywano wszystkie nowinki w nadchodzącym Makerze. I jeśli wcześniej byłem ot, umiarkowanie podekscytowany tą premierą (26 czerwca), tak teraz poczułem nareszcie prawdziwy hype. Tak, to będzie ostateczna dwuwymiarowa gra z wąsatym. Nie mogę się wręcz doczekać, żeby zobaczyć, co z tymi narzędziami zrobi społeczność.

Super Mario Maker 2 Direct - 15.05.2019

Multiplayer - tego się nie spodziewaliście. Cztery osoby konkurujące ze sobą w tysiącach wykreowanych poziomów. Ale również dwuosobowy edytor, w którym pomożemy komuś stworzyć niedorzecznie trudne wyzwanie. Tryb przygodowy z grubo ponad setką przygotowanych przez Nintendo plansz, czyli jedyny fajny element 3DS-owego Makera, tutaj wzbogacony nawet o umowne podłoże fabularne. A także niezliczona góra nowych elementów, z których mieszania cieszyć się będziemy długimi wieczorami. Oczywiście, jako weterana najbardziej intryguje mnie skórka z 3D World. Chcę sprawdzić, ile nowych dla marki opcji wprowadzi tamtejszy strój kota.

bEEbsUyf

Obejrzyjcie tego Directa, serio. To siedemnaście minut czystej frajdy. Biorąc zaś pod uwagę, jak gigantycznym hitem sprzedażowym był oryginał - 4 miliony pudełek na Wii U (konsoli, której nikt nie miał) i 2 miliony na 3DS-ie - „dwójka” wyciągnie grube miliony. A dlaczego to bardzo dobra nowina dla nas? Bo więcej ludzi = więcej poziomów w samej grze. I wilk syty, i owca cała.

bEEbsUzb