Street Fighter 6 zapowiedziane. Zobacz zwiastun

Street Fighter 6. Teaser trailer już dostępny. Ryu i Luke stanęli oko w oko
Street Fighter 6. Teaser trailer już dostępny. Ryu i Luke stanęli oko w oko
Źródło zdjęć: © YouTube

21.02.2022 07:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Street Fighter 6 otrzymało oficjalną zapowiedź. Jakiś czas temu Capcom uruchomił specjalną stronę z odliczaniem. Teraz wiemy już, że gdy zegar zakończył swoją pracę, ujawniony został zwiastun najnowszej odsłony serii bijatyk.

Street Fighter 6 został zapowiedziany. Capcom jakiś czas temu uruchomił zegar, który odliczał do nieznanego wcześniej wydarzenia. Okazało się, że na końcu zegara pojawiła się informacja dla fanów serii bijatyk.

Poprzednia główna część cyklu, czyli Street Fighter V, trafił na rynek w 2016 roku. Bijatyki cieszą się rzecz jasna dłuższym cyklem życia, niż gry wielu innych gatunków, ale 6 lat to szmat czasu. Nie dziwi więc, że Capcom zdecydował się w końcu ujawnić swoje plany odnośnie kolejnej odsłony. Niestety nie dowiedzieliśmy się na ten moment zbyt wiele.

Zaprezentowany przez Capcom zwiastun Street Fighter 6 trwa niecałe 40 sekund i nie mówi o zbyt wielu konkretach. Zobaczyć na nim można dwie prezentujące postacie. Są to Ryu oraz Luke. Oprócz tego jedyną konkretną informacją jest logo najnowszej produkcji.

Nadal nie wiemy więc kiedy spodziewać się samej gry, ani nawet jak będzie prezentować się ona podczas faktycznej rozgrywki. Fani jednak z pewnością cieszą się, że pojawiła się oficjalna zapowiedź. Nie pozostaje już nic, tylko czekać na pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)