Star Wars od Ubisoftu. Gra zostanie wkrótce ujawniona?

Ubisoft szykuje pokaz Star Wars?
Ubisoft szykuje pokaz Star Wars?
Źródło zdjęć: © Ubisoft

02.01.2023 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ten rok może okazać się przełomowy dla Ubisoftu oraz gier z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Te dwa tematy są ze sobą ściśle powiązane – kłania się współpraca Lucasfilm Games z francuskim gigantem branży. Niewykluczone, że już wkrótce zostanie ujawniony projekt, skrywany dotąd w tajemnicy.

W styczniu 2021 r. Lucasfilm Games nawiązało współpracę z Ubisoftem, której celem jest stworzenie nowej gry z uniwersum Star Wars. Wszelkie niuanse i szczegóły były utrzymywane w tajemnicy; wiemy, że będzie to produkcja z otwartym światem od Massive Entertainment, której technologicznym rdzeniem będzie silnik Snowdrop.

Na jaw nie wypłynęły oficjalne informacje, jednak ten komunikat nie pozostawia złudzeń. Rok 2023 będzie pod tym względem wyjątkowy – zapewnia dyrektor kreatywny Julian Gerighty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nowe Gwiezdne Wojny zostaną wkrótce ujawnione?

Ten komunikat rozpala nadzieje graczy na całym świecie. Dyrektor kreatywny Julian Gerighty złożył noworoczne życzenia na swoim twitterowym profilu. Życzeniom towarzyszy logo Star Wars i deklaracja, że "rok 2023 będzie dla nas przełomowy". Krótko, zwięźle i wymownie.

Wszystko układa się w logiczną całość

Coraz więcej znaków w galaktyce wskazuje na to, że coś jest na rzeczy. 16 grudnia studio Massive Entertainment opublikowało ofertę pracy dla testerów, gdzie napisano wprost o "Star Wars Project". To oraz powyższe to dowód na to, że deweloperzy wkraczają w kolejną fazę produkcji. I w tym momencie trop się urywa. Nie wiemy, kiedy dojdzie do oficjalnej zapowiedzi nowej gry Star Wars. Z pewnością będzie o tym głośno.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)