Star Citizen znowu za darmo. Najdroższa gra świata dla każdego

Star Citizen znowu będzie za darmo. Najdroższa gra świata, za którą odpowiada studio Cloud Imperium Games, zostanie ponownie udostępniona za darmo i to na całkiem długi czas. Promocja będzie jednak ograniczona czasowo.

Star Citizen
Star Citizen
Źródło zdjęć: © robertsspaceindustries.com

15.11.2021 12:56

Star Citizen to najdroższa gra w historii. Kosztowała około 350 milionów dolarów, a wciąż nie została jeszcze ukończona. Niedługo każdy będzie mógł ją przetestować bez wydawania na nią choćby złotówki. Twórcy zapowiedzieli całkiem długą promocję.

19 listopada 2021 roku Star Citizen zostanie udostępniony za darmo dla wszystkich. Ma to związek z rozpoczęciem Intergalactic Aerospace Expo. Możliwość bezpłatnego ogrywania najdroższej gry wideo w historii będziemy mieli aż do 1 grudnia 2021 roku. Oznacza to, że twórcy udostępnią swój tytuł za darmo na dwanaście dni. Tak długie promocje nie zdarzają się zbyt często.

W normalnych warunkach, poza promocją, rozpoczęcie zabawy w Star Citizen kosztuje co najmniej 45 dolarów. Na tyle wyceniono najtańsze pakiety startowe, które są wymagane do rozpoczęcia zabawy w produkcji Chrisa Robertsa.

Aby móc zagrać w Star Citizen konieczne jest posiadanie karty graficznej obsługującej DirextX 11, mającej co najmniej 3 GB RAM, procesora Quad Core, a także 16 GB pamięci RAM.

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.