Star Citizen znowu za darmo. Najdroższa gra świata dla każdego

Star Citizen
Star Citizen
Źródło zdjęć: © robertsspaceindustries.com

15.11.2021 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Star Citizen znowu będzie za darmo. Najdroższa gra świata, za którą odpowiada studio Cloud Imperium Games, zostanie ponownie udostępniona za darmo i to na całkiem długi czas. Promocja będzie jednak ograniczona czasowo.

Star Citizen to najdroższa gra w historii. Kosztowała około 350 milionów dolarów, a wciąż nie została jeszcze ukończona. Niedługo każdy będzie mógł ją przetestować bez wydawania na nią choćby złotówki. Twórcy zapowiedzieli całkiem długą promocję.

19 listopada 2021 roku Star Citizen zostanie udostępniony za darmo dla wszystkich. Ma to związek z rozpoczęciem Intergalactic Aerospace Expo. Możliwość bezpłatnego ogrywania najdroższej gry wideo w historii będziemy mieli aż do 1 grudnia 2021 roku. Oznacza to, że twórcy udostępnią swój tytuł za darmo na dwanaście dni. Tak długie promocje nie zdarzają się zbyt często.

W normalnych warunkach, poza promocją, rozpoczęcie zabawy w Star Citizen kosztuje co najmniej 45 dolarów. Na tyle wyceniono najtańsze pakiety startowe, które są wymagane do rozpoczęcia zabawy w produkcji Chrisa Robertsa.

Aby móc zagrać w Star Citizen konieczne jest posiadanie karty graficznej obsługującej DirextX 11, mającej co najmniej 3 GB RAM, procesora Quad Core, a także 16 GB pamięci RAM.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)