Sprzedają udziały rzadkiej karty Pokémon. Możesz już szykować gotówkę

Święty Graal kolekcjonerów kart pokemon z wizerunkiem Charizarda Karta Pokemon jest dzielony na części (oczywiście nie dosłownie) i sprzedawany jako inwestycja. Za niewielką opłatą możesz również posiadać ułamek jednego z najdroższych Pokémonów na rynku.

Sprzedają udziały rzadkiej karty Pokémon. Możesz już szykować gotówkę
Źródło zdjęć: © Twitter
Konrad Siwik

Firma o nazwie Otis sprzedaje ułamkowe udziały Charizarda – jednej z najrzadszych i najbardziej wartościowych kart Pokémon, jakie kiedykolwiek powstały – o początkowej wartości 236 800 dolarów (ok. 945 tys. zł). Wstępne udziały w karcie będą oferowane już za 10 dolarów.

Pierwsza edycja Charizarda stała się flagową kartą Pokémon TCG. Pomimo tego, że ukazała się w 1999 roku, nadal trafia na pierwsze strony gazet dzięki rekordowej sprzedaży wśród takich gwiazd jak Logan Paul czy raper Logic.

Stojąca za jej obecną sprzedażą firma opisuje siebie jako "alternatywną platformę inwestycyjną na przecięciu pasji i finansów". Otis obiecuje, że każdy może pozwolić każdemu na mały kawałek historii kultury, kupując jej udziały. Firma jest przekonana, że inwestycja w niewielką część kolekcjonerskiej karty Pokémon przyniesie inwestorom zwrot.

Zachowany w doskonałym stanie Charizard jest najnowszym z przedmiotów kolekcjonerskich, które Otis podzielił na frakcje i teraz sprzedaje jego udziały. Firma posiada również m.in. 9,6-klasową kopię Super Mario 64, kartę Fleer z wizerunkiem Michaela Jordana z 1987 roku oraz wiele NFT.

Udziałowcy nie mogą wziąć do rąk przedmiotów, których stali się właścicielami, ale Otis prowadzi galerię i zapewnia, że będzie organizować okazjonalne wystawy, aby zaprezentować sprzedaną sztukę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
pokemonkolekcjainwestycje
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.