Sony przypomina o premierze Ghostbusters

Sony przypomina o premierze Ghostbusters
marcindmjqtx

02.07.2009 15:36, aktual.: 12.12.2016 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony przypina w specjalnej informacji prasowej (do znalezienia w rozwinięciu), że już jutro premiera Ghostbusters. Nasza recenzja do znalezienia tutaj, zaś nagranie z naszego programu na żywo, podczas którego graliśmy i opowiadaliśmy o grze, powinno pojawić się niebawem.

Kogo wezwiesz? PlayStation !

W 25 rocznicę powstania hitu kinowego - Sony Computer Entertainment Europe wydało (maj 2009) długo oczekiwaną grę Ghostbusters: The Video Game (Pogromcy Duchów) w wersji dostępnej równolegle na PlayStation 3, PlayStation 2 oraz PlayStation Portable. Oryginalne postacie z filmu powracają, by ponownie stanąć do walki z siłami nadprzyrodzonymi na ulicach Manhattanu.

Warszawa 3 lipca 2009. Już 3 lipca polscy wielbiciele dostaną w swoje ręce grę Ghostbusters: The Video Game (Pogromcy Duchów), która ponownie zjednoczy bohaterów filmowego hitu. Dodatkową atrakcją dla użytkowników jest fakt, iż wydanie gry zbiega się w czasie z wydaniem kultowego filmu w technologii Blue-ray oraz produktami Sony Pictures Consumer Products Inc. Jak mówi Mark Hardy (European Product Marketing Director SCEE) - "Wobec naszych klientów zobowiązani jesteśmy do rozwoju rodziny produktów marki PlayStation i bardzo się cieszę, że tego lata właśnie właściciele PlayStation jako pierwsi będą mieli szansę na dobrą zabawę. Życzymy im powodzenia w próbach poskramiania duchów Wraz z naszymi współpracownikami z Sony Computer Entertainment Europe jesteśmy bardzo podekscytowani wydaniem nowej, dynamicznej gry i mamy nadzieję, że zarówno jej premiera jak i wydanie filmu w technologii Blue-ray to szansa na powołanie nowej generacji fanów Ghostbusters". Scenariusz gry napisali filmowi twórcy Pogromców Duchów - Harold Ramis i Dan Aykroyd, dając tym samym szansę sobie oraz innym aktorom na ponowne spotkanie po 20 latach. Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis i Ernie Hudson udzielili swoich głosów głównym postaciom gry oraz obdarzyli każdą z nich niepospolita osobowością, znaną już z kinowych ekranów. Wraz z nimi występują znani i lubiani: William Atherton (Walter Peck), Annie Potts (Janine) oraz Brian Doyle - Murray (Mayor Jock Mulligan).

O grze Kiedy Manhattan zostaje przejęty przez duchy i inne nadprzyrodzone stworzenia, gracz wciela się w rolę rekruta wstępującego w szeregi pogromców duchów. Gra stworzona przez uznane studio Terminal Reality zadebiutuje na PlayStation 3. Wersja na PlayStation 2 opracowywana jest przez Red Fly Studios. Wersja na PlayStation 3 używa fenomenalnej technologii Infernal Engine należącej do Terminal Reality. O filmie Film Pogromcy Duchów, którego pierwsza część znalazła się na ekranach kin w 1984 r., jest jednym z najbardziej dochodowych filmów wytwórni Columbia Pictures. W 1989 r. zaowocował sequelem oraz trzema udanymi, animowanymi wersjami telewizyjnymi. Pogromcy Duchów oraz jego sequele zarobiły ponad 500 milionów dolarów na całym świecie. Pogromcy Duchów oraz Pogromcy Duchów 2 stworzone zostały przez Dana Aykroyda             i Harolda Ramisa, a wyprodukowane i wyreżyserowane przez Ivana Reitmana. W główne  role poskramiaczy duchów do wynajęcia, których zadaniem było wyczyszczenie Manhattanu z oślizgłych i frustrujących mieszkańców straszydeł wcielili się: Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis oraz Ernie Hudson.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)