Sony odpowiada Microsoftowi. PlayStation 5 Showcase 16 września

Sony odpowiada Microsoftowi. PlayStation 5 Showcase 16 września

Sony odpowiada Microsoftowi. PlayStation 5 Showcase 16 września
13.09.2020 13:08, aktualizacja: 16.09.2020 11:25

Oto co wiemy oficjalnie: 16 września Sony zaprezentuje 40-minutowy PlayStation 5 Showcase. W programie najnowsze informacje na temat gier, które trafią na start nowej konsoli i kluczowe informacje o samej PS5.

Niestety, Sony nie zająknęło się ani słowem o cenie Playstation 5. Ale w świetle ogłoszeń dtoyczących konkurencyjnych Xbox Series X i Xbox Series S, naprawdę trudno sobie wyobrazić przemilczenie tej, dla wielu kluczowej, kwestii.

Sony ma się z czym mierzyć. Xbox Series X będzie został wyceniony na 2249 zł, Xbox Series S natomiast (pozbawiony napędu i ze słabszym układem graficznym) na 1349 zł. Do tego Microsoft kusi wizją abonamentu Xbox All Access.

- Nasza następna cyfrowa prezentacja potrwa około 40 minut i będzie zawierać aktualizacje najnowszych tytułów od Worldwide Studios i światowej klasy partnerów – tyle wiemy z oficjalnego oświadczenia, które pojawiło się na firmowym blogu Sony.

Na konkrety przyjdzie nam poczekać do 16 września. O godz. 22 polskiego czasu wszystko powinno być już jasne. Transmisję z PlayStation 5 Showcase można obejrzeć na oficjalnej stronie Sony oraz ich kanale YouTube.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)