Sony dementuje plotki o kolejnych grach ze swoich konsol zmierzających na PC

Sony dementuje plotki o kolejnych grach ze swoich konsol zmierzających na PC

Sony dementuje plotki o kolejnych grach ze swoich konsol zmierzających na PC
Bartosz Witoszka
17.04.2020 11:51

Niedawna lista francuskiego Amazona, na której znalazły się również gry Segi, okazała się błędem sklepu.

Wraz z ogłoszeniem kolejnych gier, zmierzający na komputery osobiste, które pierwotnie zostały zapowiedziane na wyłączność konsol Sony, coraz więcej zaczęło mówić się o zmianie nastawienia “niebieskich” w tym temacie. W wielu miejscach w sieci (choćby w komentarzach na poly-facebooku) przeczytać można komentarze graczy, którzy nie są zadowoleni z migracji Aloy na Steama.

Obraz

Sony tym razem postanowiło zabrać głos w tej sprawie i ucięło wszelkie plotki czy nie do powiedzenia –  mailu wysłanym redakcji IGN czytamy, że “oferty nie są dokładne i nie ogłosiliśmy wprowadzenia tych gier na PC”. To samo dotyczy również Persony 5 Royal, która ukazała się niedawno na PlayStation 4, ale na stronie wspomnianego sklepu doczekała się dopiska “Windows”. Sega potwierdziła, że pecetowy port nie jest obecnie brany pod uwagę, a cała sytuacja wynika z błędu sklepu.

Obraz

Nie zmienia to jednak faktu, że coraz bliższymi krokami zbliża się zapowiedź Final Fantasy VII Remake na komputery osobiste, o czym Dominik pisał w zeszłym tygodniu. Nie wolno nam też zapomnieć o Death Stranding, które jeszcze w tym roku doczeka się wydania na Steamie. Sony ewidentnie przychyla się w kierunku komputerów osobistych, ale w tym przypadku warto się jednak zdać na oficjalne ogłoszenie.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)