Song of Iron wygląda jak przepyszna wikińska bitka na nowym zwiastunie

Song of Iron wygląda jak przepyszna wikińska bitka na nowym zwiastunie
26.03.2021 21:15
Song of Iron
Song of Iron

Co ciekawe, gra tworzona jest przez jednego człowieka!

Transmisja ID@Xbox poświęcona była grom niezależnym, zmierzającym na Xboksa. W jej trakcie pokazano mnóstwo zwiastunów produkcji zupełnie nowych i takich, które były już wcześniej zapowiadane. Jedną z tych drugich była gra "Song of Iron". Dotychczas wiedzieliśmy tylko, że zmierza na PC. Teraz mamy potwierdzenie - pojawi się również na Xboksie One i Series S oraz X.

"Song of Iron" natychmiast przykuwa uwagę oprawą graficzną i klimatem, ładnie wpisującym się w panującą modę na wikingów. Całość ma być dwuwymiarową grą akcji, nastawioną na efektowną walkę z hordami wrogów. Na zwiastunie można zobaczyć świetnie wyglądające pojedynki wręcz, strzelanie z łuku, korzystanie z tarczy.

Są różnorodne lokacje, sekwencje wysokogórskiej wspinaczki, walki w gęstym lesie czy w wiosce. Optymizmem napawa mnie również fakt, że postacie są dość duże i wyraźne, dzięki czemu jest nadzieja, że i podczas gry będzie tam coś widać i będzie się dało efektywnie walczyć. A to był mój problem z przynajmniej powierzchownie dość podobnym "Unto the End".

Wygląda to wszystko bardzo dobrze i tym większe wrażenie robi fakt, że odpowiedzialny jest za to jeden człowiek - Joe Winter (dobre nazwisko do tej gry swoją drogą). Premiera planowana jest na połowę bieżącego roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)