SnowRunner i World of Tanks na Steamie, ale nie wszyscy są zadowoleni

SnowRunner i World of Tanks na Steamie, ale nie wszyscy są zadowoleni

World of Tanks trafia na Steama
World of Tanks trafia na Steama
Źródło zdjęć: © Wargaming
Karolina Kowasz
30.04.2021 12:24

Popularny symulator SnowRunner przestanie być grą dostępną na PC wyłącznie przez Epic Games Store. Podobnie jak World of Tanks, przypisanego do tej pory tylko do klienta gry. Oba tytuły będą dostępne na Steamie.

O ile udostępnienie "SnowRunnera" na nowej platformie nie budzi żadnych kontrowersji, tak w przypadku "World of Tanks" możemy spotkać się z wieloma krytycznymi głosami graczy. Wersja gry dostępna już na Steamie pozwala na rozgrywkę razem z graczami używającymi dotychczasowego klienta "WoT".

Problem związany z "World of Tanks" dotyczy braku możliwości przeniesienia swojego konta wraz z całym postępem, jaki gracz osiągnął w tytule, do Steama. Oznacza to, że jeżeli użytkownik będzie chciał rozpocząć tu zabawę, to zmuszony będzie do rozpoczęcia wszystkiego od zera.

Jak można się spodziewać, tego rodzaju problem spotkał się z bardzo dużym, negatywnym odzewem graczy. Można go zobaczyć chociażby przeglądając recenzje tytułu na Steamie, które są w większości negatywne. Przy takim odzewie użytkowników można mieć nadzieję, że twórcy będą chcieli jednak szybko znaleźć sposób na rozwiązanie tej kwestii i pogodzenie interesów graczy.

"World of Tanks" jest już dostępne na Steama. W przypadku "SnowRunnera" możemy spodziewać się jego premiery na Steamie już 18 maja. Poza wersją podstawową dostępne będą także dodatki do gry. Nie wiadomo jaka będzie cena tytułu na platformie, jednak prawdopodobnie będzie zbliżona kwotowo do tej z Epic Games Store.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)