Skull & Bones na horyzoncie. Data premiery wyciekła do sieci

Skull & Bones na horyzoncie. Data premiery wyciekła do sieci

Skull & Bones
Skull & Bones
29.06.2022 11:29, aktualizacja: 30.06.2022 17:21

Skull & Bones z możliwą datą premiery. Długo wyczekiwana produkcja Ubisoftu najprawdopodobniej zadebiutuje jeszcze w tym roku. Informatorzy ujawniają szczegóły, w tym konkretne nazwy dodatków.

Skull & Bones z możliwą datą premiery

Wreszcie coś się ruszyło w kwestii Skull & Bones. Produkcja została zapowiedziana już dawno temu, a cierpliwość graczy została wystawiona na niezwykle trudną próbę. Jednak temat gry powraca. Czym byłaby branża gier, gdyby nie przecieki? I to jeszcze od informatorów cieszących się dużym uznaniem oraz zaufaniem w środowisku.

Tom Henderson potwierdza

Aggiornamenti Lumia to profil specjalizujący się w śledzeniu informacji w bazach danych. Konto podzieliło się niezwykle lakoniczną informacją, ale jakże cenną. Skull & Bones: 2022.11.08, co ma oznaczać, że tytuł zadebiutuje 8 listopada bieżącego roku. Do wspomnianego wątku dołączył znany i niezwykle ceniony informator, czyli Tom Henderson, który potwierdził te doniesienia. Ten sam profil ujawnił nazwy dodatkowej zawartości.

Ubisoft lubi trzymać graczy w niepewności

Jeśli te doniesienia będą prawdziwe, to oznacza, że już niebawem doczekamy się oficjalnej prezentacji. Plotki wskazują, że ma to być lipiec. Mniej szczęścia mają wszyscy ci, którzy czekają na Remake Prince of Persia. Produkcja natrafiła na pewne trudności (które miały zostać już zażegnane), co poskutkowało kolejnym opóźnieniem.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)