Skończyłeś Cyberpunk 2077? 120 zadań i tryb survival w nieoficjalnym dodatku

Skończyłeś Cyberpunk 2077? 120 zadań i tryb survival w nieoficjalnym dodatku

cyberpunk 2077
cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.02.2021 20:04

Kiedy CD Projekt zajmuje się łataniem błędów i poprawą jakości gry, fani nie tracą czasu i wzbogacają "Cyberpunk 2077" o nową zawartość.

Najnowszy mod stworzony przez fanów zawiera aż 120 zadań pobocznych, na które składa się 40 kontraktów, 40 zadań typu eksorta oraz 40 zadań eksploracyjnych. Dla osób, które ukończyły już "Cyberpunk 2077" może to być świetna okazja, by powrócić do tytułu na kolejne kilka godzin. 

Nie ma tu mowy oczywiście o bardzo rozbudowanych misjach, jednak zadania wprowadzają nieco historii, a za ich wykonanie możemy zdobyć pieniądze. Jednak jeśli chcecie nieco innego typu rozgrywki, to ciekawie zapowiada się również modyfikacja wprowadzająca tryb survival

Mechanika przetrwania znacząco zwiększa trudność gry - gracze będą musieli zwracać uwagę na podstawowe potrzeby V, takie jak pragnienie czy głód. Tego typu modyfikacje zwykle bardzo urozmaicają rozgrywkę, więc warto ją wypróbować. 

Przypominamy jednak, by zwracać uwagę na pobieranie modów z wiarygodnych źródeł. W ostatnim czasie wspominaliśmy o niebezpieczeństwie, jakie wiąże się z instalacją niektórych modyfikacji. Sprawa została nagłośniona przez użytkownika Reddita, który wyjaśnił, że niektóre pliki zawierają złośliwy kod, który może doprowadzić do przejęcia komputera. 

Sprawa szybko została skomentowana również przez CD Projekt, który zapewnił, że jest świadom problemu i pracuje nad usunięciem luk w zabezpieczeniach gry: 

"Zostaliśmy poinformowani o luce w zewnętrznych plikach DLL używanych przez grę, które mogą być używane do wykonywania kodu na komputerach PC. Problem zostanie rozwiązany jak najszybciej. Na razie powstrzymaj się od używania plików z nieznanych źródeł". 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)