Skate 4 na pierwszym materiale z rozgrywki. Legendarna seria daje o sobie znać

Skate 4 na pierwszym materiale z rozgrywki. Legendarna seria daje o sobie znać

Skate 4
Skate 4
Źródło zdjęć: © Electronic Arts
21.04.2022 10:06, aktualizacja: 23.04.2022 09:23

Krótkie nagranie ze Skate 4 wyciekło do sieci. Znany dziennikarz publikuje na łamach mediów społecznościowych materiał z rozgrywki. Jest to pierwsze tego rodzaju nagranie i przedstawia wczesną wersję gry.

Skate 4 to kolejna część popularnej, sportowej serii. Za projekt odpowiada studio Full Circle. Głównym zamysłem Skate jest dążenie do wiernego odwzorowania jazdy na deskorolce. Fani tych gier mają prawo "lekko" się niecierpliwić, ponieważ Skate 3 miało swoją premierę ponad dekadę temu.

Teraz, za sprawą przecieku, możemy po raz pierwszy spojrzeć na rozgrywkę w Skate 4. Jeff Grubb opublikował krótki gameplay z wersji pre-alpha. Na nagraniu widzimy, jak postać wykonuje serię sztuczek - nie tylko z deskorolką, ale też i bez niej. Akrobacje parokrotnie kończą się upadkiem. Przez cały czas towarzyszy nam ikonka kontrolera, która zdradza tajniki sterowania.


Jest to zgodne z tym, co słyszałem od wielu osób na temat stanu prac nad grą. Starają się uzyskać odpowiednie odczucia, co jest prawdopodobnie najważniejszym aspektem gry Skate. - komentuje całe nagranie wspomniany Jeff Grubb.

Niestety, nie jest obecnie znana data premiery Skate 4, trudno też o jakiekolwiek inne "konkrety" dotyczące tej produkcji, ale miejmy nadzieję, że te pojawią się z czasem. Poprzednia część, Skate 3, miała swoją premierę w 2010 roku, a całą serię można nazwać "pełnoletnią", bowiem pierwsza gra pochodzi z 2007 roku.


Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)