SimCity w Polsce - działa czy nie działa? [SONDAŻ]

Strona głównaSimCity w Polsce - działa czy nie działa? [SONDAŻ]
08.03.2013 16:02
SimCity w Polsce - działa czy nie działa? [SONDAŻ]
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Od kilku dni sieć zalewana jest informacjami o niedziałającym SimCity. Ale jak ta sytuacja wygląda w Polsce? Czy gra naprawdę w ogóle nie działa?

bESjBLvV

Prawdą jest bowiem, że większość informacji o problemach płynie z USA. Tam faktycznie gra nie działa, o czym piszą wszystkie najważniejsze tamtejsze serwisy. Internet jest jednak międzynarodowy - łatwo w tym wypadku o pomyłkę. Nie wszystkie informacje o problemach są aktualne w polskim przypadku.

Europejska premiera odbyła się później niż amerykańska, a od samego początku problemów w Stanach Electronic Arts zapewniało, że na Starym Kontynencie będzie pod tym względem lepiej. I tak, na przykład z Wielkiej Brytanii, choćby dzięki tamtejszemu Eurogamerowi, dochodzą głosy, że wszystko hula bez problemów.

I nam udało się błyskawicznie zalogować do SimCity. Nie było kolejki na serwerach, gra nas nie wyrzucała (choć jeszcze nie mieliśmy okazji na baaardzo długie testy - te dopiero przed nami). Zamieszczony obrazek pokazuje zresztą, że najgorzej sytuacja wygląda we wspomnianym USA.

bESjBLvX

A jak to jest u Was? Zapraszamy do udziału w zamieszczonym poniżej sondażu. Dowiedzmy się w jak wielkim stopniu problemy z SimCity dotyczą także polskich graczy.

327118894433523754
Udostępnij:
bESjBLwh
Komentarze (0)
bESjBLwT