SimCity, odcinek 2199: w ramach przeprosin gra za darmo dla wszystkich

Strona głównaSimCity, odcinek 2199: w ramach przeprosin gra za darmo dla wszystkich
18.03.2013 17:58
SimCity, odcinek 2199: w ramach przeprosin gra za darmo dla wszystkich
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Nowe informacje z kategorii "SimCitygate" pojawiają się tak szybko, że trochę przestajemy za nimi nadążać. Ale ta, dla odmiany, jest dobra.

Electronic Arts postanowiło bowiem przeprosić wszystkich graczy, za wszelkie problemy, jakie mogło sprawiać SimCity. W ramach rekompensaty wszyscy posiadacze tej produkcji otrzymają za pośrednictwem Origina darmową grę. Jeśli należycie do tej grupy, to już dzisiaj powinniście otrzymać od EA specjalnego maila z instrukcjami. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie, ma to działać tak:

Gracze będą mogli wybrać swoją grę poprzez specjalny portal utworzony w tym celu w programie Origin, który zostanie uruchomiony jeszcze w tym tygodniu. Portal będzie uruchamiany oddzielnie dla poszczególnych krajów, dlatego też niektórzy mogą mieć do niego dostęp nieco wcześniej niż inni. Portal będzie ogólnodostępny dla wszystkich od 22 marca. (...) prosimy o zwrócenie uwagi na to, aby zainstalować zakupioną grę SimCity maksymalnie do (...) 26 marca, godzina 7:59 czasu polskiego oraz dokonać wyboru gry z naszego katalogu do (...) 31 marca, godzina 7:59 czasu polskiego. Darmową grę będzie można wybrać spośród następujących tytułów: Battlefield 3 (Edycja Standardowa), Bejeweled 3, Dead Space 3 (Edycja Standardowa), Mass Effect 3 (Edycja Standardowa), Medal of Honor Warfighter (Edycja Standardowa), Need For Speed Most Wanted (Edycja Standardowa), Plants vs. Zombies, SimCity 4 Edycja Deluxe.

Całkiem niezły wybór, trzeba przyznać. I miły gest.

Tomasz Kutera

327117952527063082
Udostępnij:
Komentarze (0)