Shroud of the Avatar wychodzi z fazy wczesnego dostępu...

... ale nie teraz zaraz, tylko dopiero 27 marca. Ale to i tak dobrze.

Shroud of the Avatar wychodzi z fazy wczesnego dostępu...
Joanna Pamięta - Borkowska

Shroud of the Avatar: Forsaken Virtues, zwana spadkobiercą kultowej Ultimy, znajduje się na Steamie w fazie wczesnego dostępu już od listopada 2014 roku. I w końcu odpowiedzialne za nie studio Portalarium ogłosiło, że gra pojawi się w pełnej wersji.

Jej twórcy, Richarda Garriotta, czyli lorda Britisha, nikomu nie trzeba przedstawiać. To człowiek-legenda w świecie gier komputerowych. Istnieją solidne podstawy by sądzić, że Shroud of the Avatar będzie solidnym cRPG-iem.

I dobrze, bo jakoś tak się przyzwyczaiłam, że jesień to czas wielkich cyfrowych przygód - rok temu Divinity: Original Sins 2 pojawił się we wrześniu - a okazuje się, że w tym roku to wiosną nie będę się wysypiać... Zapewne jeszcze do tego czasu zdążę skończyć Tower of Time i siłą rozpędu wkroczę w kolejny świat fantasy. To plan idealny.

Obraz

Gra ma posiadać rozbudowaną fabułę, którą poznamy samotnie albo z przyjaciółmi, w trybie wieloosobowym. Ponadto uświadczymy w niej to wszystko, z czym kojarzy nam się Ultima, czyli: sporo postaci do wyboru, rozbudowaną gospodarkę świata, bogaty crafting.

Jeśli nie jesteście przekonani, czy warto w Shroud of the Avatar inwestować, możecie zassać darmową wersję próbną z oficjalnej strony.

Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.