Sekiro: Shadows Die Twice z 3,8 miliona sprzedanych kopii

Sekiro ma się dobrze.

Sekiro: Shadows Die Twice z 3,8 miliona sprzedanych kopii
Tatiana Kowalczyk

12.08.2019 16:04

Sekiro: Shadows Die Twice ukazało się 22 marca i od tego czasu radzi sobie fenomenalnie. Dwa miliony sprzedanych kopii stuknęło w zaledwie dziesięć dni od premiery, o czym informował Adam jeszcze w kwietniu. W samym tylko marcu natomiast liczba kupionych egzemplarzy sięgnęła 1,3 miliona.

Teraz dowiadujemy się, że od tego momentu sprzedaż lekko wyhamowała, ale nadal ma się świetnie. Firma Kadokawa, do której należy From Software, ujawniła raport rozliczeniowy za pierwszy kwartał; w okresie liczonym od premiery do końca lipca sprzedano ponad 3,8 miliona egzemplarzy Sekiro. A wiemy to dzięki Gematsu, które było w stanie coś z tego raportu wyczytać (jest dostępny tylko w wersji japońskiej).

Obraz

Teraz teoretycznie następnym logicznym działaniem dla From Software byłoby przygotowanie DLC, ale plotki wskazują na to, że tym razem będzie inaczej, co sugerowałyby przecieki na Reseterze. Podobno firma skupia się teraz na Elden Ring, a nawet po tym, jak tytuł tworzony we współpracy z George R. R. Martinem się ukaże, dodatki mogą się nigdy nie ukazać.

Tatiana Kowalczyk

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.