Sea of Thieves - przygoda się rozwija

Sea of Thieves - przygoda się rozwija

Sea of Thieves - przygoda się rozwija
Joanna Pamięta - Borkowska
17.04.2018 11:16

Pora odkurzyć papugę i wyciągnąć z szafy sztuczną nogę, Rare ostro się wzięło za rozwijanie tytułu.

Na oficjalnej stronie gry pojawiła się rozpiska czekających nas wydarzeń. Pod koniec maja na żądnych przygód piratów czekać będzie The Hungering Deep. W ramach eventu załogi będą musiały zjednoczyć siły przeciwko nowemu zagrożeniu. Pojawią się też nowe mechaniki, przedmioty (przeklęte armaty czy koszmarny tron) oraz nagrody. Maj będzie też miesiącem, który zapoczątkuje cotygodniowe wydarzenia. Ich celem będzie stopniowe dodawanie do gry nowej zawartości.

Latem wejdą Cursed Sails oraz Forsaken Shores. Poza nowymi wyzwaniami, nagrodami oraz mechanikami, ten pierwszy dodatek zawierać będzie nowy typ statku, zaś drugi powiększy świat gry o dodatkową lokację.

Wszystkie rozszerzenia będą darmowe.

Wiadomo też, że w Sea of Thieves nie pojawią się na razie pety oraz parę innych kosmetycznych dodatków. Studio Rare skupiło wszystkie swe moce twórcze na wprowadzeniu w życie sugestii graczy i naprawieniu podstawowych błędów, które miała gra w chwili wydania. Są jednak tacy, którzy nie zgadzali się z zarzutami większości i odnaleźli się w grze idealnie. Takim przykładem jest Bartek Stodolny, do którego recenzji gorąco zachęcam.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)