Saints Row w nowym wideo z rozgrywki. Pościgi, strzelaniny i chaos jak za starych dobrych czasów

Strona głównaSaints Row w nowym wideo z rozgrywki. Pościgi, strzelaniny i chaos jak za starych dobrych czasów
14.10.2021 17:08
Saints Row w nowym wideo z rozgrywki. Pościgi, strzelaniny i chaos jak za starych dobrych czasów
Źródło zdjęć: © gameinformer

Volition zaprezentowało pierwsze wideo z podglądem rozgrywki w nadchodzącym restarcie serii Saints Row. Możemy w nim podpatrzeć walkę samochodową i mechanikę jazdy w tytule, którego premiera odbędzie się w lutym 2022 roku.

bEKSZjTp

Amerykańskie studio powróciło do gry kilka miesięcy temu, podczas tegorocznych targów gamescom, zapowiadając nową wizję Saints Row, która odchodzi od postaci i scenerii z poprzednich części. A ponieważ do premiery tytułu z otwartym światem pozostały już tylko cztery miesiące, wydaje się, że nadszedł dobry moment, pokazać nieco akcji.

Deep Silver, wydawca Saints Row we współpracy z Game Informer, wypuścił ponad trzy minuty materiału filmowego, który koncentruje się wokół jazdy i walki samochodowej. Wynika z niego, że gracze będą mieli okazję strzelać do opon wroga, rozbijać szyby i tym podobne podczas pędzenia przez mapę Saints Row.

Walka pojazdów wygląda na przesadną i oferuje odpowiednią ilość chaosu. Krótko mówiąc, wygląda to, jak to, czego wszyscy oczekują od Saints Row.
bEKSZjTr

Najciekawsze jest jednak nagranie, na którym widać, jak postać gracza wsiada na jadący pojazd, prawdopodobnie prowadzony przez postać niezależną, i oddaje strzały, leżąc na brzuchu lub na plecach. Na dokładkę jest nawet trochę rozgrywki na motocyklu.

Nowa odsłona Saints Row ma zostać wydana na początku 2022 roku. Gracze będą więc mogli wziąć do ręki śmieszną broń z Saints Row i przemierzać rozległy, otwarty świat już za kilka miesięcy.

Saint Row zmartwychwstanie. Sprawdź pierwsze wideo z nowej wersji kultowej gry
Saint Row zmartwychwstanie. Sprawdź pierwsze wideo z nowej wersji kultowej gry
Udostępnij:
bEKSZjUn