Są poszlaki sugerujące, że Red Dead Redemption 2 będzie prequelem

Są poszlaki sugerujące, że Red Dead Redemption 2 będzie prequelem

Są poszlaki sugerujące, że Red Dead Redemption 2 będzie prequelem
Patryk Fijałkowski
15.03.2017 14:54, aktualizacja: 15.03.2017 15:42

Ponownie potwierdza się, że fani to najlepsi detektywi.

Obraz

Od zapowiedzi gry - czyli praktycznie pięciu miesięcy - nie dowiedzieliśmy się o niej praktycznie nic, więc najwierniejsi fani z GTA Forums robią, co mogą, żeby wytropić choćby szczątki informacji. Drobne tropy układają się w interesujący obrazek.

Obraz

Kawał roboty wykonał użytkownik o nicku Neudd. Samozwańczy detektyw odkrył, że Steve J. Palmer - aktor, który w Red Dead Redemption wcielał się w Billa Williamsona, kolejnego członka gangu - założył konto na Twitterze tuż przed ogłoszeniem dwójki. Wiecie, co ustawił sobie na baner? Billa Williamsona. Do tego jego krótka lista aktywności pokazała. że zaczął śledzić (wiecie, followować) m.in. aktora głosowego Dutcha (Benjamin Byron Davis) i... Rogera Clarka.

Obraz

Neudd za pomocą usługi tweepdiff zaczął porównywać wspólnych znajomych obu aktorów i na podstawie tego znalazł sieć osób, które wzajemnie się followują i zdają się powiązane z Rockstarem/Red Dead Redemption 2. Mamy więc Petera Blomquista, który w L.A. Noire wcielił się w Harlana Fontaine'a, mamy Gabriela Sloyera Ceróna, który miał małą rólkę w GTA V i przypomina jedną z postaci z grafiki promocyjnej RDR2... A do tego należy wliczyć wspomnianych Benjamina Byrona Davisa (Dutch), Stevena J. Palmera (Bill Williamson) oraz Rogera Clarka (główny bohater?).

Obraz
Obraz

No, także o ile każda z tych malutkich informacji zdaje się być pierdołą, o tyle zebrane do kupy rzeczywiście sugerują powrót Gangu Dutcha i Marstona w prequelu Red Dead Redemtpion. O tym czy to tylko wyobraźnia wygłodniałych fanów i zbiegi okoliczności, czy świetna detektywistyczna robota (i trochę niepokojąca inwigilacja?) przekonamy się... kiedyś? Premiera gry teoretycznie wydarzy się jesienią, ale znając skłonność Rockstara do opóźnień i ogólną ciszę medialną, trochę trudno w to uwierzyć.

Red Dead Redemption 2 Trailer

Cieszylibyście się z prequela czy jednak wolelibyście zupełnie nowe postacie, a może nawet inny okres Dzikiego Zachodu? Ja preferuję opcję numer dwa, historia Dutcha i Johna Marstona była już dla mnie kompletna, ale z drugiej strony ufam, że Rockstar wie, co robi.

Patryk Fijałkowski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)