Ruszyły zamówienia przedpremierowe na The Surge 2

Ruszyły zamówienia przedpremierowe na The Surge 2
05.06.2019 14:54
Ruszyły zamówienia przedpremierowe na The Surge 2
Łukasz Jarkiewicz
Łukasz Jarkiewicz

Potwierdziła się też wrześniowa data premiery. Fani egzoszkieletów, dronów i odcinania kończyn mogą wystąpić.

No i sprawdziło się - sklep Microsoftu przedwcześnie ogłosił premierę The Surge 2. Teraz już możemy znaleźć stronę gry w sklepach Xboksa, PlayStation i na Steamie, na których ruszyły zamówienia przedpremierowe. Data premiery z australijskiego sklepu Microsoftu okazała się więc prawdą - kontynuacja The Surge od Deck13 i Focus Home Interactive ujrzy światło dzienne 24 września 2019 roku. W skład preorderów wchodzi dodatkowa zawartość taka jak pancerz, broń, sprzęt czy statyczny motyw.

325370482117588956

Oprócz samej daty premiery poznaliśmy nieco zarys fabularny. Nasz samolot zmierza do Jericho, ale na skutek tajemniczej burzy zostaje strącony i rozbija się na przedmieściach. Po kilku tygodniach budzimy się w mieście, a konkretniej mówiąc, w zrujnowanym więzieniu. Panuje stan wojenny, na ulicach szaleją roboty, a nad miastem ciąży ciemna, rosnąca nanoburza. Standardowo czekają liczni przeciwnicy oraz bossowie, z którymi podejmiemy brutalne pojedynki, odcinając i odrywając kończyny, żeby ulepszyć za ich pomocą swój egzoszkielet. Ponownie zmiana ekwipunku będzie miała duże znaczenie, aby nasza postać stawała się coraz silniejsza – wpłynie też na jej wygląd.

[GAMESCOM 2018] The Surge 2 - Gameplay First Look

Oby tylko obyło się bez nielubianego grindu, jaki miał miejsce w poprzedniej części. Twórcy zarzekają się, że przy okazji kontynuacji udostępnią większy arsenał broni, zbroi, umiejętności, implantów i dronów, oraz większy, bardziej zróżnicowany świat.

Warte odnotowanie jest miejsce akcji pełne zieleni oraz drzew, co stanowi kontrast lokacji z pierwszej części. Kto wie, może twórcy faktycznie zaoferują więcej tego samego, ale w lepszym wydaniu? Odpowiedź na to pytanie już we wrześniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)