Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Ruszył QuakeCon 2020. A na nim pierwsza zapowiedź dodatku do Doom Eternal

Strona głównaRuszył QuakeCon 2020. A na nim pierwsza zapowiedź dodatku do Doom Eternal
07.08.2020 19:15
Ruszył QuakeCon 2020. A na nim pierwsza zapowiedź dodatku do Doom Eternal
bDKbriOK

Gotowi na kolejną przejażdżkę do piekła? My bardzo!

bDKbriOd

Pierwsze rozszerzenie do  "Doom Eternal" otrzymało podtytuł "Ancient Gods Part 1". Szczegóły? Z tymi jest gorzej. Musimy uzbroić się w cierpliwość bo poznamy je dopiero 27 sierpnia na wirtualnym Gamscomie 2020. Dziś musimy pocieszyć się krótką zapowiedzią. Zwiastunem zwiastuna, by być bardziej precyzyjnym.

DOOM Eternal – The Ancient Gods, część pierwsza (oficjalny zwiastun)

Twórcy zdradzili kilka rzeczy, ale to nic czego byśmy nie słyszeli setki razy, przy podobnych okazjach. A więc rozszerzenie ma być duże, historia ekscytująca, a deweloperzy harują w pocie czoła nad nowymi wyzwaniami . Trzymamy za słowo i liczymy, że 27 sierpnia, podczas Opening Night Live na Gamescomie , opadnie nam szczęka.

bDKbriOf

QuakeCon przynosi jeszcze jedną, niezwiązaną z Doomem niespodziankę. Id Software zdecydowało się udostępnić pierwszą i drugą część "Quake'a" za darmoszkę. Wystarczy zalogować się do konta Bethesda.net podczas trwania wydarzenia. Na "dwójkę" trzeba jednak chwilę poczekać, twórcy udostępnią ją dopiero gry zbiórka z charytatywnych streamów sięgnie 10 tysięcy dolarów . Znając szczodrość społeczności, dojdzie do tego szybciej niż później.

bDKbriPb